sobota, 24 września 2011

XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego. Dzień pierwszy

Zaczęło się.
Najważniejszy turniej szachowy w Malborku jest na półmetku.
Weryfikacja zgłoszeń to ważna czynność podczas turnieju

Na początku uczestnicy mieli możliwość obejrzenia pokazu walk rycerskich które odbyły się na tuż przed salą gry.
Rycerze szykują się do walki


Stroje charakterystyczne dla XIV wieku


Walka jest widowiskowa i bardzo dynamiczna


Uczestnicy turnieju z zainteresowaniem oglądają pokaz

A teraz sprawdzenie - miecz jest naprawdę bardzo ciężki


Tymczasem stolik sędziowski jest już gotów do pracy


A puchary czekają


Poseł na Sejm RP - Paweł Orłowski na ceremonii otwarcia turnieju

Mistrzyni Międzynarodowa, wielokrotna reprezentantka Polski Grażyna Szmacińska rozgrzewa się w partii z posłem Pawłem Orłowskim

I w końcu "poszły konie po ... szachownicy"

Pierwsza runda trwa


XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy

 o puchar Zamku Malborskiego

Muzeum Zamkowe w Malborku - sala „Karwan”, 2011-09-24/2011-09-25
Tempo gry: P'30
Organizator: MDK Malbork

Wyniki po rundzie 5


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IMGorin, LeonidRUS244324004.510.5017.5015.5014.0
2IMShkapenko, PavelRUS240724004.58.5014.0012.2514.0
3FMOkruciński, TadeuszPOL228123004.010.5017.5013.5013.0
4kTurcheniac, MariyaRUS199520004.010.5017.0012.5014.0
5mBelousov, GennadiyRUS218423004.010.0016.5012.2513.5
6kFlis, PawełPOL201722004.09.5015.5011.7512.5
7kDąbrowski, WojciechPOL224222004.09.5015.5011.5013.0
8IŚciwarski, MariuszPOL187420004.08.5013.5010.5011.0
9kBaumann, DariuszPOL210022004.08.5013.009.5012.0
10kBieluszewski, PiotrPOL211722003.510.5018.0011.7513.0
11IITurcheniac, YuryRUS188218003.510.5016.0010.7511.5
12IIZaleski, ŁukaszPOL169918003.510.5015.509.7512.5
13IMakowski, TomaszPOL020003.510.0016.5011.0011.5
14kJeske, EckhardGER223322003.59.5015.509.7511.5
15IUlanowski, KarolPOL193720003.59.0015.509.7511.5
16WIMSzmacińska, GrażynaPOL218122003.59.0015.008.7512.5
17IIOszejko, KrzysztofPOL018003.59.0014.509.259.5
18IBieluszewski, HenrykPOL186120003.59.0013.007.7512.0
19IIIZakrzewski, WaldemarPOL016003.58.0013.008.009.5
20ILeonov, EvgenyRUS020003.58.0013.006.759.5
21IISołtyk, LeszekPOL189618003.57.5013.008.759.5
22ISiwoń, BogdanPOL192120003.57.0012.507.7510.5
23Bartoszek, HenrykPOL010003.09.5016.007.259.0
24kUstich, EkaterinaRUS182320003.09.5014.507.7510.0
25IISzmaciński, SławomirPOL185718003.09.5013.505.5011.0
26IIKałużny, KrzysztofPOL158518003.09.0014.006.5010.0
27IIJanik, IgorPOL168618003.09.0014.006.0010.0
28kStępień, JanuszPOL022003.08.5013.507.0010.0
29kMarszk, KazimierzPOL205022003.08.0014.507.0010.0
30IIKarpiński, RyszardPOL171018003.08.0013.006.259.0
31IIZakrzewski, RobertPOL018003.08.0012.504.507.0
32IIMackiewicz, MarcinPOL183118003.07.5014.006.008.0
33IIPrzeperski, WitoldPOL180418003.07.5013.005.509.0
34ITraczewski, WojciechPOL178020003.07.5012.005.009.0
35kJeske, KirstenGER204620003.07.0011.505.008.0
36IISzymanowski, IgorPOL154018003.06.5011.005.008.0
37ISiwoń, ZbigniewPOL181120003.06.5010.504.009.0
38IIDetko, WiesławPOL018003.06.5010.503.007.0
39IIKwiatkowski, AndrzejPOL018002.58.5014.007.258.0
40IMorozov, AndreyUKR182820002.58.0014.004.757.5
41ICiesielski, TomaszPOL181220002.58.0013.004.258.5
41IIBieluszewski, ŁukaszPOL171318002.58.0013.004.258.5
43IFilipek, HalinaPOL172918002.58.0012.504.759.0
44k+Staszewska, AnnaPOL199520002.57.5014.005.2510.0
45IIWojtacha, PiotrPOL018002.57.5012.504.756.5
46IIBieluszewski, ArturPOL018002.57.0011.504.256.5
47Krakowiak, TomaszPOL010002.55.009.503.255.5
48IIWieczorek, JanPOL018002.08.5013.503.006.0
49IIFlieger, ZbigniewPOL018002.08.0013.003.006.0
50IIIWitko, DawidPOL016002.08.0012.503.005.0
51IMakowska, EdytaPOL018002.07.5012.001.007.0
52IIIWerbickas, StanislawLTU016002.07.5011.003.505.0
53IIGniado, RadosławPOL180818002.07.0013.004.007.0
54IIGiętkowski, GrzegorzPOL018002.07.0012.002.005.0
55IISkonieczny, RafałPOL018002.07.0011.503.006.5
56II+Ossowski, BolesławPOL165618002.07.0011.002.008.0
57IIDackiewicz, MarekPOL018002.06.5011.503.505.0
58IILavrovsky, KonstantinRUS018002.06.5011.002.005.0
59IIIBober, WojciechPOL016002.06.5011.002.004.0
60IIUlanowski, PiotrPOL018002.06.5010.503.505.0
61IIISadokhin, AlexeyRUS016002.06.0011.002.005.0
62IMiroshnik, ElenaRUS018002.06.0010.005.004.0
63IIICharyga, WładysławPOL016002.05.509.502.004.0
64IIPaziak, PatrykPOL018002.05.509.001.505.0
65IVSpich, JanuszPOL014002.05.008.502.004.0
66IIIUlanowski, MarekPOL016002.04.008.001.503.0
67IISawaniewicz, MarcinPOL173118001.58.0013.503.006.5
68IIIDejna, MirosławPOL121516001.57.0010.001.254.5
69IIISpich, TomaszPOL016001.56.5011.503.005.0
70IIAlbin, GrzegorzPOL018001.55.509.502.755.0
71Passion, PawełPOL010001.08.5012.500.255.0
72IIKrotowski, EugeniuszPOL018001.07.5012.501.004.0
73IIIZakrzewska, KarolinaPOL014001.07.0012.002.004.0
74IVGrabala, AdamPOL014001.07.0010.500.003.0
75Passion, FranciszekPOL010001.06.5011.502.003.0
76VTrofimov, AlekseyRUS012001.06.5010.501.002.0
77IVKrakowiak, KrzysztofPOL014001.06.009.500.502.0
78IVSoloviova, OlgaRUS012501.06.009.000.003.0
79VGrigorenko, DanilRUS012001.06.009.000.002.0
80IVZacharzewski, MichałPOL014001.05.508.500.001.0
81IVCzarnecka, Lidia JaninaPOL012501.05.007.500.251.0
82IVSidorov, EgorRUS014001.05.007.500.001.0
83IIISidorov, ArseniyRUS016000.05.009.000.000.0
84IIIMirochnik, AlexeyRUS016000.04.508.500.000.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz