niedziela, 29 stycznia 2012

Turniej szachowy w świetlicy SP5 w Malborku

Na zdjęciu - uczestnicy turnieju. (Foto: Strona SP5 w Malborku)

W świetlicy Szkoły Podstawowej nr5 w Malborku rozegrano turniej szachowy. Uczestniczyło w nim dziesięcioro uczniów w wieku od 6 do 10 lat.

Systemem szwajcarski, 5 rund.
Zwyciężyli:
I miejsce Szymon Jarmołowski klasa 4c – 5pkt
II miejsce Dominik Fabiś klasa 0a – 4pkt
III miejsce Adrian Grosz 4 c – 3pkt
Uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami i otrzymali dyplomy.

Gratulacje dla zwycięzców i uczestników !

wtorek, 24 stycznia 2012

Nowa formuła turnieju o puchar Zamku Malborskiego?

Puchary przygotowane dla zwycięzców XIV edycji turnieju
Trwają przygotowania do XV Międzynarodowego Turnieju o puchar Zamku Malborskiego.

Rozważana jest zmiana formuły rozgrywania zawodów. Wśród dyskutowanych propozycji jest np. przekształcenie zawodów w festiwal.
Rozpoczynał by go turniej zgłoszony do FIDE z możliwością zdobycia kategorii szachowych i rankingu międzynarodowego a zwieńczeniem byłby XV Międzynarodowy Turniej o puchar Zamku Malborskiego.
Do tego kilka imprez towarzyszących (symultana, turniej błyskawiczny itp.)
Zmiana wymusi inny termin (najprawdopodobniej koniec sierpnia i pierwszy weekend września).
Rozmowy trwają.

piątek, 6 stycznia 2012

I turniej z cyklu Grand Prix Malborka na 2012 rok wygrał Wojtek Traczewski


Turniej I z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MDK Malbork Plac Słowiański 18 2012-01-05/2012-01-05
Tempo gry: P'10
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki - runda 7


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
12ITraczewski, WojciechPOL178020006.022.0030.50622.01950
29IIAlbin, GrzegorzPOL018005.521.5029.50522.01925
34IIDackiewicz, MarekPOL018005.023.5032.50523.01875
43IIKałużny, KrzysztofPOL158518005.022.5031.50523.01900
58IIGiętkowski, GrzegorzPOL018005.019.5027.50518.01675
65IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.520.0026.00419.01725
77IIPaziak, PatrykPOL018004.022.5031.50419.01700
81IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.020.5029.00419.01725
910IIICharyga, WładysławPOL016004.018.5027.00417.01475
1011IIISpich, TomaszPOL016004.018.5026.00418.01575
1112IVZalewski JanPOL014004.017.5025.50414.01500
1215IVKwiatkowski, MateuszPOL014004.016.5023.00415.01450
1313IVSpich, JanuszPOL014003.018.0026.00312.01425
1414IVHolc, GrzegorzPOL014003.016.5023.50310.01275
1516VNierzwicki, AdamPOL012003.016.0023.0039.01200
1617Marks BartoszPOL010003.014.5020.00310.01250
1721Torhan, AdrianPOL010003.014.5020.0039.01200
1824Fabiś, DominikPOL010002.515.0019.5029.51100
196IIWieczorek, JanPOL018002.017.0024.00212.01467
2020Przybylska, OliwiaPOL010002.015.5021.5027.01125
2118Ziniewicz LeonPOL010002.015.0021.0029.01144
2222Ziniewicz EmilPOL010002.012.5016.0015.0900
2319Przybylska, JuliaPOL010001.513.5018.0015.5950
2423Fabis SlawomirPOL010001.011.0016.0002.0772

ChessArbiter Pro (v.4.27) (C) A.Curyłohttp://www.chessarbiter.com/
Lic:0323 Właściciel: Tadeusz Wojszkun

wtorek, 3 stycznia 2012

5 stycznia rozpoczyna się cykl turniejów Grand Prix Malborka 2012


Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że w najbliższy czwartek 5 stycznia rozpoczynamy cykl turniejów Grand Prix Malborka 2012.

Początek turnieju o godz 16:00 w Galerii Na Lewo w MDK Malbork Plac Słowiański.
System rozgrywek szwajcarski na dystensie 7 rund czas dla zawodnika 10 min.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału.
Pozdrawiam
T.Wojszkun