sobota, 8 grudnia 2012

Wojtek Traczewski najlepszy w całym cyklu Grand Prix Malborka na 2012 rok

Wojciech Traczewski, tu na Turnieju o Puchar Zamku
Dzięki zwycięstwu w ostatnim, grudniowym turnieju z cyklu Grand Prix Malborka Wojtek Traczewski zapewnił sobie również zwycięstwo w całym cyklu.
To jest pierwsze zwycięstwo w historii tego zawodnika, który startuje w zawodach z cyklu Grand Prix od samego początku.

Gratulacje!

Tabela końcowa Grand Prix Malborka na 2012

piątek, 7 grudnia 2012

Wojciech Traczewski wygrał ostatni w tym roku, X Turniej szachowy z cyklu Grand Prix Malborka

Wyniki końcowe


MNrTytID CRNazwisko ImięFedEloRanPktMBchBchLZProRuz
13I4490Traczewski, WojciechPOL177820007.019.5025.00728.02025
21II+40300Dackiewicz, MarekPOL189718005.022.0032.00521.01900
34II22148Wojszkun, TadeuszPOL173618005.021.0030.50522.01850
42II1575Albin, GrzegorzPOL179018005.018.0025.50519.01800
55II27751Paziak, PatrykPOL167218004.019.5029.00416.01625
66II48380Brzeziński, StanisławPOL018004.019.0028.50417.01675
67II40302Niedźwiecki, SławomirPOL018004.019.0028.50417.01700
812IV43456Kwiatkowski, MateuszPOL014004.018.5026.00416.01675
911IV40315Spich, JanuszPOL014003.018.0027.50211.01401
109III40314Spich, TomaszPOL016003.018.0023.50315.01500
1110IV44046Kłosowski, GrzegorzPOL014003.015.0022.5029.01372
128III40441Charyga, WładysławPOL016003.014.5021.00212.01344
1313IV48379Mroczkowski, PawełPOL014003.014.5020.0029.01344
1416V43457Marks, BartoszPOL012003.014.5019.00212.01315
1514V45399Torhan, AdrianPOL012003.014.0018.50312.01350
1615VBrzeziński, MarekPOL012003.014.0018.5029.01286
1717Derda, RafałPOL010001.013.5021.0007.01029
Dzięki zwycięstwu w ostatnim turnieju Wojtek zapewnił sobie zwycięstwo w całym cyklu na 2012 rok.
Gratulacje !

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Wojciech Dąbrowski zwyciężył w Memoriale Mirosława Gardzielewskiego w Miłoradzu


MTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.Wins
1kDąbrowski, Wojciech224222007.540.5051.507
2kBieluszewski, Piotr211122007.043.0054.006
3I++Zieliński, Wojciech214521007.038.5049.507
4I++Zieliński, Maciej209121006.541.5053.006
5FMKot, Jerzy217823006.539.5051.006
6I+Ulanowski, Karol208421006.040.0052.005
7I++Szcześniak, Andrzej201321006.039.0050.505
8IBorawski, Ryszard181720006.035.5046.005
9IDobrowolski, Henryk182820006.034.5043.505
10II+Dackiewicz, Marek189718005.539.5050.005
11IIAlbin, Grzegorz179018005.536.0044.005
12I+Janik, Igor184821005.535.0045.505
13II+Wojtacha, Piotr181918005.535.0042.505
14IIBieluszewski, Łukasz172718005.534.0043.005
15CMTyda, Krzysztof199022005.533.5043.505
16IZaleski, Łukasz176720005.529.0037.005
17IIIKlein, Mateusz016005.038.0048.505
18IISzcześniak, Zuzanna142116005.032.5041.505
19IIPaziak, Patryk167218005.032.5041.504
20ILes, Czeslaw187420005.032.0042.505
21
Różycki, Adam010005.030.5039.505
22IVGiecewicz, Zbigniew014005.029.0037.005
23IKirszenstein, Adam209620004.539.5049.003
24IPoniewierski, Piotr202220004.537.0047.004
25IDaniszkowicz, Bohdan182920004.533.0042.504
26IVŁabaj, Karol014004.531.0038.004
27
Hejnowski, Marek010004.527.0035.504
28IBieluszewski, Henryk184020004.035.5046.004
29IIBrzeziński, Stanisław018004.033.5044.003
30IVKwiatkowski, Mateusz014004.031.5039.004
31IIWieczorek, Jan163218004.030.0038.503
32IVZalewski, Jan014004.026.5034.504
33IICzarnecka, Lidia Janina016004.025.0033.504
34IIICharyga, Władysław016003.530.0039.003
35VAndrzejczak, Marcin012003.528.5035.003
36
Kępiński, Szymon010003.525.0032.503
37VBrzeziński, Marek012003.524.0030.503
38VGodz, Daniel012003.523.5030.503
39VOleś, Mateusz012003.522.0030.003
40
Drągowski, Marcin010003.029.5038.003
41IVNierzwicki, Adam014003.028.5037.003
42
Tanona, Roman010003.026.0034.503
43VPachucki, Karol012003.026.0032.503
44VTorhan, Adrian012003.025.5032.003
45
Krych, Radosław010002.025.0031.501
46VNiedbało, Miłosz012002.022.5029.502
47
Krych, Julia010001.522.0028.501
48
Pachucki, Damian010001.021.5028.501