sobota, 7 grudnia 2013

Ostatni 10 Turniej GrandPrix wygrał Tadeusz Wojszkun. W całym cyklu triumfował Marek Dackiewicz

MTytułNazwisko ImięELORanR. ChAPkt.MBch.Bch.WProg.
1IIWojszkun, Tadeusz1717180018505.021.5028.00521.0
2II+Dackiewicz, MarekB 1888180019025.021.0029.00420.5
3IINiedźwiecki, Sławomir0180005.020.0027.00517.0
4IIGiętkowski, Grzegorz1514180004.522.5030.00320.5
5IIKałużny, Krzysztof1609180019164.522.0030.00321.5
6IIMańkowski, Mariusz0180017394.520.0025.00414.5
7IIITorhan, Adrian0160004.017.5022.50414.0
8IISpich, Tomasz0180004.014.5019.50415.0
9IIPaziak, PatrykB 1547180018023.521.5028.50216.0
10IIWieczorek, Jan1584180003.016.0021.00311.0
11IVMroczkowski, Paweł0140013252.516.0021.00210.0
12IVSpich, Janusz0140002.014.5019.5027.0
13IIICharyga, Władysław0160001.515.5020.5018.0
14
Piątkowski, Oskar009680.015.5021.5000.0

sobota, 16 listopada 2013

Dziś w Nowym Stawie rozegrano Żuławski Turniej Szachowy

W turnieju wystartowali byli i obecni członkowie naszej sekcji szachowej. Najlepiej wypadł

Wyniki końcowe (7 rund) - P10' - na żółto zawodnicy z Malborka
MTytNazwisko ImięELORanPkt.MBch.Bch.vs+W
1IIBłaszczuk, Andrzej173518007.537.5049.5018;9;7;2;3;6;11;7
2IIAlbin, Grzegorz172318007.041.0053.0017;12;2;6;11;16;6
3kBieluszewski, PiotrB 214322007.035.0045.5025;28;15;6;3;5;4;7
4IIPaziak, PatrykB 154718006.530.5039.0023;24;15;10;14;2;6
5IBłaszczuk, AgnieszkaB 172218006.040.5052.5019;16;3;7;10;11;6
6IVKwiatkowski, Mateusz014005.535.5045.0020;12;15;22;2;5
7IIWieczorek, Jan158418005.534.5045.0025;13;12;22;9;5
8IIBłaszczuk, Oliwia016005.532.5042.0022;17;21;15;3;5
9II+Wojtacha, Piotr181118005.039.5051.5014;11;13;8;9;5
10IINiedźwiecki, Sławomir018005.038.0049.0026;16;9;10;7;5
11II+Dackiewicz, MarekB 188818005.036.0047.5015;10;18;13;9;5
12IISuchomski, Jan018005.032.5041.5021;17;14;28;13;5
13IVNierzwicki, Adam014005.028.0036.0023;24;26;13;17;5
14
Podjaska, Eliza010004.528.0035.5027;18;24;28;4
15IIMańkowski, Mariusz018004.034.5044.0027;8;24;14;4
16IVMarks, Bartosz014004.031.5042.0021;28;25;24;4
17IVZielinski, Szymon014004.031.5040.0028;19;25;18;4
18VNiedbało, Miłosz012004.030.5040.0026;25;24;3
19VŚledź, Michał012004.027.5036.5027;20;23;3
20
Krych, Radosław010004.027.0036.5023;26;21;3
21
Pietruszka, Alan010004.022.5029.5021;27;20;3
22
Krych, Julia010003.527.5037.0022;19;23;3
23
Kohnert, Marian010003.029.0038.0020;26;2
24
Grzmil, Tadeusz010003.022.5029.5023;1
25
Piątkowski, Oskar010003.021.0028.0023;1
26
Kaczyński, Bartosz010002.521.5027.50
0
27
Wyciszkiewicz, Nikodem010002.022.5030.5027;1
28VOleś, Mateusz012001.024.0032.0020;1

piątek, 4 października 2013

Grzegorz Albin wygrał VIII Turniej z cyklu Grand Prix Malborka w szachach na 2013 rok

MTytNazwisko ImięELoRanRCAPktMBBchWPro
1IIAlbin, Grzegorz1723180020387.020.0028.00728.0
2IIKałużny, Krzysztof1609180019105.519.5029.50521.5
3
Bednarkiewicz, Bartosz1738100004.519.0029.00420.0
4IIWojszkun, Tadeusz1717180018484.518.0025.50418.5
5IISmoliński, Dawid1659180016334.020.5030.50420.0
6II+Dackiewicz, MarekB 1888180019404.020.0030.00419.0
7IIMańkowski, Mariusz0180017964.017.0024.00313.5
8IINiedźwiecki, Sławomir0180017654.016.5022.50412.0
9IIITorhan, Adrian0160013933.515.5022.50312.0
10IIPrzeperski, Witold1750180017223.018.5028.00212.5
11IVSpich, Janusz0140013303.018.0026.00212.0
12IIGiętkowski, Grzegorz1514180016663.018.0025.00314.0
13IISpich, Tomasz0180016083.017.5022.50314.0
14IIICharyga, Władysław0160013332.514.5022.0027.5
15IVNierzwicki, Adam0140012162.514.0019.5029.5
16
Rutka, Gabriel0100002.015.0019.5027.0
17IIIKłosowski, Grzegorz0160013602.014.5019.5024.0
18IVMroczkowski, Paweł0140013451.015.0021.5007.0

wtorek, 17 września 2013

Jonasz Baum wygrał I Malbork Junior Open 14-15.09.2013

Jonasz Baum (Malbork 2013)

MNrTytNazwisko ImięFed.ELORanPkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
11IIBaum, JonaszPOL151418008.039.0051.5043.5039.0
23IHarazińska, MagdalenaPOL145118008.038.5050.5046.0042.0
312II+Czarnecka, LidiaPOL016007.038.5049.5034.0034.0
47IIGodzwon, IwoPOL126818006.038.5048.5026.5031.0
528
Subatovich, DaniilRUS005.538.0050.0026.0030.5
62
Seisenbekova, AselRUS148014805.536.0047.5024.7530.5
729
Seisenbekova, KamilaRUS005.534.0045.5019.7529.5
84IIZalewska, KatarzynaPOL135516005.039.0050.0025.7531.0
95IIUlanowski, PiotrPOL134518005.034.5045.0022.2529.5
106IIWirkus, OliwerPOL128518005.033.0043.0020.5026.5
1122IVNowak, ŁukaszPOL014005.031.5042.0021.7523.5
1210IISpich, TomaszPOL018005.030.5041.5020.5023.5
1326
Artiukhova, ElizavetaRUS005.030.5040.5020.7521.5
148IIZalewska, EwaPOL122916005.026.0033.5017.0018.0
1511IIMoszczyński, MichałPOL018004.535.5044.5017.7527.0
1615IIITorhan, AdrianPOL016004.531.5040.5016.0022.5
179IIŁaś, AdrianPOL121018004.527.5033.5014.7520.5
1814IIIWojciechowski, TomaszPOL016004.032.5040.0015.0023.0
1916IIIMaćkowiak, FilipPOL016004.032.0040.0015.0021.5
2017IIILibura, JuliannaPOL014004.029.5039.5014.5019.0
2123IVGrunberg, MichałPOL014004.028.5035.5011.0017.0
2219IIIRodzik, MałgorzataPOL014004.025.0031.007.5015.0
2327
Tarasenko, KarinaRUS004.021.5027.007.5017.0
2424
Titovich, MikhailRUS003.531.0039.0011.5017.5
2513IIBłaszczuk, OliwiaPOL016003.530.0037.5012.5019.0
2618IIISteinke, KatarzynaPOL014003.528.0036.008.5018.0
2721IVKołyszko, MarcinPOL014002.524.5031.502.7511.0
2820IVWojciechowski, MikołajPOL014002.523.5029.502.759.0
2925
Mashtakov, GeorgyRUS001.524.0030.502.008.0