niedziela, 4 grudnia 2011

Wojciech Dąbrowski zwyciężył w XI turnieju szachowym pamięci Mirosława Gardzielewskiego w Miłoradzu


XI Ogólnopolski Turniej Szachowy 

Pamięci Mirosława Gardzielewskiego

Sala GOKIS w Miłoradzu 2011-12-03
Tempo gry: P'15 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MNazwisko ImięFed.EloRank.KlubPkt.MBch.Bch.
1Dąbrowski, WojciechPOL22422200KSz Zakrzewo-Start Elbląg7.542.0053.50
2Kempiński, TomaszPOL22322200Kksz Kraków7.540.0052.00
3Bugalski, MichałPOL21852200UKS Jantar Pruszcz Gdański7.041.5053.50
4Zieliński, StanisławPOL21352100UKS Zawisza Kolbudy7.037.5048.00
5Kempiński, ZdzisławPOL22022200MKSŁ Konradia Gdańsk6.537.5048.00
6Bieluszewski, PiotrPOL21172200Elbląg6.537.0048.00
7Kobus, SebastianPOL21342100UKS Zawisza Kolbudy6.535.0046.00
8Kot, JerzyPOL21782300KSz Polonia Wrocław6.043.0055.00
9Chojnacki, SławomirPOL22412200LZS Victoria Chróścice6.041.0052.00
10Bieluszewski, RobertPOL20102100M-LKS WISŁA Nowe6.040.5051.00
11Olszewski, MarekPOL20762200BKS Chemik Bydgoszcz6.040.0052.00
12Zieliński, MaciejPOL20772100UKS Zawisza Kolbudy6.037.0047.50
13Zieliński, WojciechPOL20972100UKS Zawisza Kolbudy6.036.0047.50
14Bieluszewski, HenrykPOL18612000M-LKS WISŁA Nowe6.032.5043.50
15Karpus, MichałPOL16091800UKS Rotmistrz Grudziądz6.032.5040.50
16Panek, TadeuszPOL18582100MKSŁ Konradia Gdańsk5.539.5051.00
17Belczewski, JacekPOL14721800UKS SP11 Skoczek Tczew5.534.5042.00
18Tyda, KrzysztofPOL20012200MKSŁ Konradia Gdańsk5.533.0043.00
19Zawada, AndrzejPOL17251800BKS Chemik Bydgoszcz5.532.0040.00
20Dobrowolski, HenrykPOL18832000MKSŁ Konradia Gdańsk5.530.0038.00
21Traczewski, WojciechPOL17802000MDK Malbork5.038.5049.50
22Daniszkowicz, BohdanPOL18292000(Pasłęk)5.036.5046.00
23Kałużny, KrzysztofPOL15851800MTS Kwidzyn5.035.5045.50
24Dackiewicz, MarekPOL01800MDK Malbork5.035.0045.00
25Wodzisławski, MarianPOL20142100MTS Kwidzyn5.034.5044.50
26Ossowski, BoleslawPOL16761800KS Agro-Kociewie Starogard Gdański5.034.0042.50
27Stawicki, MichałPOL16841800MTS Kwidzyn5.033.0042.50
27Malecki, JerzyPOL159515955.033.0042.50
29Giecewicz, ZbigniewPOL01400MTS Kwidzyn5.027.5034.50
30Sciwiarski, MariuszPOL18742000Diagonala Elbląg4.538.0049.50
31Fukowski, PawełPOL15352000MTS Kwidzyn4.537.0045.50
32Jaworski, RobertPOL01800Kwidzyn4.536.5046.00
33Janik, IgorPOL16891800KSz Zakrzewo-Start Elbląg4.535.0044.00
34Jóźwik, JarosławPOL17011800MTS Kwidzyn4.533.5043.00
35Brzeziński, StanisławPOL01800Miłoradz4.533.5041.50
36Gałkowski, LechPOL01800UKS Centrum Tczew4.533.0042.00
37Bogusławski, KamilPOL13141600MTS Kwidzyn4.532.5043.00
38Przeperski, WitoldPOL18041800UKS Sztum Sztum4.531.5041.50
39Paziak, PatrykPOL01800UKS Sztum Sztum4.531.0040.00
40Siluk, JanPOL17712000Elbląg4.530.5040.50
41Spich, TomaszPOL01600MDK Malbork4.530.0039.00
42Kwiatkowski MateuszPOL01400Nowy Staw4.525.0031.00
43Les, CzeslawPOL19152000KS Agro-Kociewie Starogard Gdański4.037.0046.50
44Smoliński, DawidPOL17171800UKS Sztum Sztum4.034.5044.50
45Klein, MateuszPOL01600MTS Kwidzyn4.030.5039.50
46Wieczorek, JanPOL01800Miłoradz4.030.0039.50
47Belczewski, RomanPOL01600UKS SP11 Skoczek Tczew4.029.0037.50
48Różyński, JacekPOL01000Nowy Staw4.028.5036.50
49Nierzwicki, AdamPOL01200MDK Malbork4.025.5033.00
50Szynwelski, RyszardPOL14591800BKS Chemik Bydgoszcz4.024.5034.00
51Skoczylas ZbigniewPOL01400Nowy Staw4.020.0027.50
52Spich, JanuszPOL01400MDK Malbork3.532.0041.50
53Budnik, KazimierzPOL14521800BKS Chemik Bydgoszcz3.530.5040.00
54Różycki, AdamPOL01400Miłoradz3.529.5036.50
55Brzeziński, MarekPOL01200Miłoradz3.522.5029.50
56Zieliński, SzymonPOL01200Nowy Staw3.028.5036.00
57Reniecki, FranciszekPOL12691600MTS Kwidzyn3.028.0036.50
58Poreda, RomanPOL01000BKS Chemik Bydgoszcz3.028.0034.50
59Marks BartoszPOL01000Nowy Staw3.027.0034.00
60Pruchniewski EdwinPOL01000Nowy Staw3.025.0031.00
61Ronżewska, KarolinaPOL01000Nowy Staw3.024.5030.50
62Konieczka MateuszPOL01200Nowy Staw3.024.0031.00
63Holc, GrzegorzPOL01400MDK Malbork3.022.5029.50
64Tymiec, JózefPOL01000Miłoradz3.021.0026.50
65Cieślakowski, KacperPOL01000Nowy Staw2.518.5024.50
66Pachucki, KarolPOL01000Nowy Staw2.026.5033.00
67Niedbało, MiłoszPOL01000Nowy Staw2.024.5033.00
68Banaszkiewicz NataliaPOL01000Nowy Staw2.020.0026.00
69Przybylska, OliwiaPOL01000MDK Malbork1.021.0027.50
70Przybylska, JuliaPOL01000MDK Malbork1.019.0024.50

Turniej miał rekordową (i silną obsadę). Na starcie stanęło 70 zawodników, liczna grupa kolegów śp Mirka oraz dość liczna grupa szachistów z Malborka.
Nagrody czekają (foto: Jerzy Skonieczny. Wszelkie prawa zastrzeżone)



Miłoradz 3 grudnia 2011

X turniej z cyklu Grand Prix Malborka wygrał Marek Dackiewicz. W całym cyklu triumfował Krzysztof Kałużny


Turniej X z cyklu Grand Prix Malbork 2011

MDK Malbork Plac Słowiański 18 2011-12-01
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
1IIDackiewicz, MarekPOL018007.021.5030.00728.02075
2IINiedźwiecki, SławomirPOL018005.521.0030.00522.01925
3IIWieczorek, JanPOL018005.016.5025.00520.01675
4IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.522.0032.00419.01750
5IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.520.5029.50419.01900
6IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.023.0033.50420.01825
7ITraczewski, WojciechPOL178020004.021.0031.00317.51825
8IIKałużny, KrzysztofPOL158518004.020.5029.00317.51775
9IIISpich, TomaszPOL016004.018.5024.50415.01550
10IISmoliński, DawidPOL171718004.017.0023.00418.01650
11IIICharyga, WładysławPOL016004.015.5024.00414.01525
12IVSpich, JanuszPOL014004.015.5021.50412.01425
13IIPaziak, PatrykPOL018003.518.0024.50316.01625
14IVKrakowiak, TomaszPOL014003.017.0023.50313.01300
15IVKrakowiak, KrzysztofPOL014003.017.0022.50312.01450
16VNierzwicki, AdamPOL012003.016.5024.00313.01350
17Fabiś, DominikPOL010003.013.0019.0038.01150
18IVHolc, GrzegorzPOL014002.017.5025.50210.01300
19Przybylska, OliwiaPOL010002.017.5024.00110.01143
20Piotrkiewicz MaciejPOL010002.015.0021.5027.01133
21Ziniewicz LeonPOL010002.013.0016.5025.0972
22Przybylski, PiotrPOL010002.012.0015.5026.01001
23Torhan, AdrianPOL010001.517.5023.0014.51075
24Fabis SlawomirPOL010001.517.5022.0012.51133
25Ziniewicz EmilPOL010000.013.5018.0000.0772

Marek Dackiewicz

Marek Dackiewicz wygrał wszystkie partie.
Walka toczyła się w zasadzie już tylko o dalsze miejsca i ostatecznie na podium znalazł się Sławomir Niedźwiedzki i Jan Wieczorek.
Dobre czwarte miejsce zajął Grzegorz Giętkowski.

W całym cyklu Grand Prix Malborka na 2011 rok triumfowała systematyczność. Dwa pierwsze miejsca zajęli zawodnicy którzy grali we wszystkich turniejach Grand Prix.

I tak miejsce pierwsze przypadło Krzysztofowi Kałużnemu, który zgromadził 53,5 punktu, miejsce drugie zajął Tadeusz Wojszkun - 49 pkt (brawo trudna rola zawodnika i sędziego), a miejsce trzecie zajął Marek Dackiewicz który zdobył 45 pkt (uzyskanych tylko w 8 turniejach).

Dobre miejsca zajęli "weterani" malborskich szachów.
Na miejscu piątym uplasował się Grzegorz Giętkowski (38,5 pkt), na szóstym Jan Wieczorek (32,5 pkt) a na siódmym Władysław Charyga (31,5 pkt).
Gratulacje !!!

poniedziałek, 7 listopada 2011

Międzynarodowego Pucharu Polski Przedsiębiorców w szachach. Grał Wojtek Traczewski

IV Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców
Ostrów Wlkp. 2011-10-29/2011-10-29


Wojtek w pojedynku z prezesem PZSZach - Tomaszem Sielickim (fot: Strona organizatorów)



MTytNazwisko ImięFed.R. FIDEKlubPkt.MBch.Bch.
1GMGajewski, GrzegorzPOL2607PGNiG Polonia Warszawa23.0124.00157.00
2GMKravtsiv, MartynUKR2583Lwów22.0126.00159.00
3GMJaracz, PawełPOL2558ŻTMS Baszta Żnin21.0119.00149.00
4IMSzeląg, MarcinPOL2466KS Pocztowiec Poznań21.0107.00135.00
5FMBartel, MichałPOL2302Entropia NZSPW Warszawa20.0121.00153.00
6GMVovk, YuriUKR2577Prokonex Brzeg20.0119.50153.50
7GMBartel, MateuszPOL2627KSz Polonia Wrocław19.0125.00157.00
8GMMacieja, BartłomiejPOL2613KSz Polonia Warszawa19.0120.00155.00
9GMCyborowski, LukaszPOL2543LKS Pasjonat Dankowice19.0118.50151.50
10WGMZawadzka, JolantaPOL2339KSz Polonia Wrocław19.0112.00140.50
11FMDrozdowski, KacperPOL2306UKS Rotmistrz Grudziądz19.0110.00146.00
12IMWarakomski, TomaszPOL2482KSz Polonia Warszawa19.0108.50140.50
13GMMoranda, WojciechPOL2575UMKS Żak Kielce19.0107.50138.50
14GMSoćko, BartoszPOL2628HetMaN Szopienice Katowice18.0115.00150.50
15IMPiorun, KacperPOL2510KSz Stilon Gorzów Wlkp.18.0113.00146.00
16GMVovk, AndreyUKR2551Lwów18.0110.50144.50
17GMGritsak, OrestUKR2542KSz Drakon Lublin18.0110.00142.00
18IMSieciechowicz, MarcinPOL2422UMKS Na Pięterku Poznań18.0109.00139.00
19IMChojnacki, KrzysztofPOL2432KS Pocztowiec Poznań18.0109.00135.00
20IMŻeberski, JakubPOL2374SZACH I MAT Wrocław18.0107.00138.00
21FMJanaszak, DawidPOL2352OTSz Ostrów Wielkopolski18.0106.00133.00
22GMKrasenkow, MichałPOL2608ŻUGŻWANG Gorzów Wlkp.17.0128.00161.00
23FMRawicz, KarolPOL2279MKS Polonia Przemyśl17.0108.00137.00
24FMDudziński, PiotrPOL2310OTSz Ostrów Wielkopolski16.0121.50154.50
25IMPędzich, DominikPOL2418DRAGON UTOPIA Stęszew16.0116.00147.00
26IMTomczak, JacekPOL2547KS Pocztowiec Poznań16.0113.00149.00
27kMusiałkiewicz, JanPOL2175UMKS Na Pięterku Poznań16.0110.00141.00
28FMDudziński, PawełPOL2306SKOCZEK Ostrów Wlkp.16.0105.00129.00
29II+Tomczak, MikołajPOL1655MMKS Wieniawa Leszno16.0102.00134.00
30I++Nowak, RafałPOL2054LKS Chrobry Gniezno16.0101.00132.00
31FMSadzikowski, DanielPOL2370UKS przy SP 8 Chrzanów16.0100.00134.00
32IPrzybylski, BartoszPOL2099ESPACIA Kórnik16.097.00130.00
33IMocny, TomaszPOL0MMKS Wieniawa Leszno16.094.00123.00
34IIMichalski, FilipPOL1606OTSz Ostrów Wielkopolski16.092.00114.50
35I+Kałużny, ŁukaszPOL1999JEROZOLIMA Poznań16.091.00115.00
36IMarchewka, JakubPOL1895LZS Swornica Czarnowąsy16.089.00110.50
37FMPrzybylski, WojciechPOL2333ESPACIA Kórnik15.0108.00140.00
38kChojnacki, SławomirPOL2237SPRZEDAJEMY.PL15.0106.00137.00
39I+Bugaj, MikołajPOL2041KOŁAJ Ostrów Wlkp.15.0105.00136.00
40IŚnihur, PiotrPOL1889UKS Smecz Konin15.092.00120.00
41WFMMagnucka, MilenaPOL2040OTSz Ostrów Wielkopolski15.087.50115.50
42I+Tomaszewski, KacperPOL1855JKSz-W Jarocin15.087.00117.00
43I+Sujkowski, PawełPOL2004Akademia Sukcesu Nowy Dwór15.087.00110.00
44kCzyż, ArturPOL2075ARTO Wrocław15.084.00109.00
45kJagodziński, WaldemarPOL2029ŻTMS Baszta Żnin15.082.50101.00
46ICzyż, AndrzejPOL2042AGENCJA Wschowa15.081.50108.50
47IPiotrowski, ArkadiuszPOL1940Akadenia Sukcesu Nowy Dwór15.079.5099.00
48IIStrykowski, JakubPOL0OTSz Ostrów Wielkopolski15.079.0097.50
49WFMLach, AleksandraPOL2177UKS Czarny Koń Olkusz14.0109.00138.00
50WIMKrasenkova, IlenaRUS2131Rosja14.0102.00131.00
51FMWlodarczyk, OskarPOL2274OTSz Ostrów Wielkopolski14.097.00126.00
52kMatviychuk, AndriyUKR2117ATTIS Nowojaworivsk14.095.00124.00
53I+Zakrocki, SebastianPOL1870EKOFARB Nowe Skalmierzyce14.094.00113.50
54IAdamczewski, JędrzejPOL1820KSz Szachmistrz Kalisz14.093.00111.50
55ISielicki, TomaszPOL2022SYGNITY S.A. Warszawa14.092.00118.00
56IDźwikowski, AdamPOL2013LKS Chrobry Gniezno14.088.00110.50
57kPawlak, MarekPOL2150JIFFY Łódź13.0102.50129.50
58ISuchocki, TomaszPOL1959ZET CONSULTING Sp. z o.o.13.0102.00129.00
59II+Niekraś, DawidPOL1828UKS KSM Tęcza Kościan13.099.00125.00
60FMWłodarczyk, RobertPOL2264BUEHNEN POLSKA Wrocław13.096.00126.00
61I+Machlowski, SławomirPOL2170SMACHY Kłodzko13.096.00125.00
62IWójcik, WiesławPOL1971ESZACH.PL13.094.50118.50
63IHemmerling, JarosławPOL1956JARHEM Poznań13.092.00114.50
64IKlimczok, KrystianPOL1945Z.P.M. Katowice13.090.00112.50
65IIAdamczewski, MaciejPOL1601KSz Szachmistrz Kalisz13.090.00111.00
66kFlis, PawełPOL2017RPW OKUCIA BUD Łódź13.089.00117.00
67IStachowiak, SławomirPOL2024PLANSZE REKLAMOWE Poznań13.089.00114.00
68ISadzikowski, MarianPOL1896F.H.U ANNA Chrzanów13.088.00112.50
69IBłoch, MarcinPOL0OTSz Ostrów Wielkopolski13.087.00107.50
70IWitwicki, PawełPOL1951JKSz-W Jarocin13.080.00105.00
71kZboroń, HannaPOL2062Poznań13.080.00102.50
72kPazurkiewicz, JanuszPOL2091P.H.I.U. FORNAX Rębiechowo13.077.00100.00
73ITadzik, DariuszPOL0D.T Poznań13.075.0097.00
74INowakowski, JanPOL1851OKSz Społem Opole12.0104.00133.00
75IOlszowski, AndrzejPOL1786Swornica Czarnowąsy12.0100.00124.00
76II+Drozdowski, KonradPOL1854UKS Rotmistrz Grudziądz12.099.00129.00
77IKiedowski, JerzyPOL0Bierutów12.098.00126.00
78kMagnucka, ArletaPOL1876OTSz Ostrów Wielkopolski12.095.00124.00
79IIZiąbek, PatrykPOL1684KSz Szachmistrz Kalisz12.087.00112.00
80IIKurzok, ZenonPOL1748Praktyka Lekarska PiekaryŚl12.086.00106.50
81II+Glapa, AnnaPOL1457MMKS Wieniawa Leszno12.074.0094.50
82IVKiedowski, ArturPOL0ARTECH Bierutów12.061.5078.00
83Strzelecki, AleksanderPOL0STRZELECKI Skierniewice12.057.5075.50
84IBobecki, TadeuszPOL1838DANPOL Tarnowskie Góry11.0100.00127.00
85IISzmaciński, SławomirPOL1857Łódź11.085.00116.00
86IIPieczewski, SzymonPOL0LKS Gorzyczanka Gorzyce Wlk11.085.00104.50
87II+Kałużny, TomaszPOL1663KS Pocztowiec Poznań11.083.00102.50
88IDoba, HenrykPOL2096OTSz Ostrów Wielkopolski11.081.00105.00
89IIKałużny, JacekPOL1581KS Pocztowiec Poznań11.074.0095.00
90WIMGuerrero, AlejandraMEX2093Meksyk10.095.00126.00
91II+Chmielarz, MaciejPOL1824OTSz Ostrów Wielkopolski10.091.00119.00
92II+Zbrzeski, PiotrPOL1862ARCHBUD Warszawa10.090.00117.00
93IIMajas, PiotrPOL1784KSz Szachmistrz Kalisz10.090.00112.50
94II+Orzechowski, MarcinPOL0HANDEL Nowe Skalmierzyce10.089.00112.00
95IIPiorun, AdamPOL0FHU PIORUN Łowicz10.083.00108.00
96IFlis, RadosławPOL1939RPW OKUCIA BUD Łódź10.081.00101.50
97IIPieczewski, JakubPOL0LKS Gorzyczanka Gorzyce Wlk10.078.00100.50
98IWegner, JacekPOL0KSz Szachmistrz Kalisz10.076.0097.00
99IIDłużyński, KrzysztofPOL0ARADEO SP Z O.O. Choszczno10.074.0093.50
100IIMichalak, AugustynPOL1486OTSz Ostrów Wielkopolski10.072.0091.50
101IICiurys, StanislawPOL0Orkan Ostrzeszów10.066.0082.50
102IIIŚnieżek, KacperPOL0JKSz-W Jarocin10.060.0078.50
103INapierała, MałgorzataPOL1749M NAPIERAŁA Poznań9.090.00111.50
104IGadzinowska, AnnaPOL1668KSz Szachmistrz Kalisz9.089.50114.50
105IIŚnihur, AdamPOL1583UKS Smecz Konin9.089.00108.50
106ILeśniowski, BogusławPOL1636OKSz Społem Opole9.084.00107.50
107IGlapa, WitoldPOL1848MMKS Wieniawa Leszno9.079.00109.00
108IIMagdziak, ŁukaszPOL0LKS Gorzyczanka Gorzyce Wlk9.072.5092.50
109IIKopacka, NataliaPOL0OTSz Ostrów Wielkopolski9.066.5085.00
110IIIPiotrowski, MaciejPOL0KSz Szachmistrz Kalisz9.062.5078.00
111Lis, TomaszPOL0TOMASZ Kalisz9.047.5061.00
112IIIStrzelecki, MaciejPOL0KSz Piątka Skierniewice8.076.0098.00
113IRyszkiewicz, BarbaraPOL1690POLE-SZACH Konin8.073.0097.00
114IIZielewicz, PiotrPOL1757PUCER Mosina7.088.00116.00
115ITraczewski, WojciechPOL1780MDK Malbork7.084.00110.00
116Furman, PawełPOL0dGCS S.A Kalisz7.072.5093.00
117IIDixa, StanisławPOL1677ŻYWIA Dobra Nadzieja7.072.0095.00
118Grządzielski, JakubPOL0Swarzędz7.062.0075.50
119IVAdamek, MarcinPOL0ŻYWIA Dobra Nadzieja7.045.5062.00
120IIIPłokarz, DawidPOL0OTSz Ostrów Wielkopolski6.073.0092.50
121IIIPiotrowski, RomanPOL0PRZYCHODNIA WETER Kalisz6.065.0082.50
122IVSienkiewicz, DamianPOL0OTSz Ostrów Wielkopolski6.064.0077.50
123Czerniak, JarosławPOL0RED DOOR S.C Kalisz6.063.5082.00
124IIIMarciniak, JarosławPOL0dGCS S.A Kalisz6.059.0076.50
125IIPiasecki, StanisławPOL1637OTSz Ostrów Wielkopolski5.068.5089.50
126IIIKałużny, JanPOL0KS Pocztowiec Poznań5.056.5072.00
127IITomczak, MartaPOL0MMKS Wieniawa Leszno3.059.0074.50