piątek, 6 kwietnia 2012

IV Turniej z cyklu GrandPrix Malborka wygrał gość z Elbląga Igor Janik

Rekordowa w tym roku liczba zawodników wystartowała w kolejnym 4 turnieju GrandPrix Malborka w szachach na 2012 rok.
Nieoczekiwanie zwyciężył młody 12-letni zawodnik z Elbląga Igor Janik.


Turniej IV z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-04-05/2012-04-05
Tempo gry: P'10
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
14IJanik, IgorPOL175120006.023.0033.00624.02025
29IIDackiewicz, MarekPOL018006.020.5028.50622.01925
32IIWojszkun, TadeuszPOL179018005.023.5033.00524.01925
48IIWojtacha, PiotrPOL018005.022.5030.50525.01875
57IIAlbin, GrzegorzPOL018005.021.0028.50520.01800
66IIKałużny, KrzysztofPOL158518005.020.5028.50521.01850
73ITraczewski, WojciechPOL178020004.522.5032.50418.51825
818IVKwiatkowski, MateuszPOL014004.520.5028.50417.51725
913IIPaziak, PatrykPOL018004.519.5027.00420.51750
101IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.518.5026.00417.51725
1111IIWieczorek, JanPOL018004.022.0029.00419.01650
1223IVPartyga PawełPOL014004.020.0028.00416.01600
1310IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.018.5027.50418.01575
1422IVŁabaj, KarolPOL014004.017.0024.00415.01550
1512IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.017.0023.50415.01625
1617IVSkoczylas, ZbigniewPOL014003.518.0024.00312.01375
1715IIICharyga, WładysławPOL016003.516.0023.00312.01350
1825IVZalewski, JanPOL014003.516.0021.50312.01425
1924IVSpich, JanuszPOL014003.515.5021.00313.01425
2020IVKłosowski, GrzegorzPOL014003.018.5026.00313.01375
2119IVKonieczka, MateuszPOL014003.017.5024.00312.01375
2233Buszman AdamPOL010003.017.0023.50313.01400
2332VTorhan, AdrianPOL012003.015.0022.00210.01201
2435Cieślakowski, KacperPOL010002.517.0023.50212.51300
2521IVNierzwicki, AdamPOL014002.514.5020.00211.51334
2630VPogorzalski, DanielPOL012002.513.5020.5016.51172
2734Ziniewicz LukaszPOL010002.512.5017.0029.51175
285IISmoliński, DawidPOL171718002.018.5026.50213.01567
2914IIISpich, TomaszPOL016002.017.5024.00212.01533
3026VZiniewicz, LeonPOL012002.015.5022.0027.01150
3131VGodz, DanielPOL012002.014.0019.5017.01200
3229VNiedbalo, MiłoszPOL012002.013.0018.5015.01143
3327VMarks, BartoszPOL012002.012.5019.0016.01114
3416IVMroczkowski PawełPOL014002.011.5016.0025.01133
3528VFabiś, DominikPOL012000.013.0018.0000.01001

niedziela, 1 kwietnia 2012

Mistrzostwa Powiatu Malborskiego przedszkolaków, dzieci i juniorów

Gra grupa starsza

Mistrzostwa Powiatu Malborskiego

Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach

Malbork Plac Słowiański 16 (MCKiE) 2012-03-31
Tempo gry: P'30
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MNrTy.Nazwisko ImięEloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Uwagi (filtr)Norma
11IIPaziak, Patryk018005.514.0019.50518.5gimnazjum
24IVŁabaj, Karol014004.514.0021.50414.5ponadgimn
32IIISpich, Tomasz016004.014.5021.00416.0ponadgimn
43IVKwiatkowski, Mateusz014004.014.5020.00414.0gimnazjum
58Nizioł, Kamil010003.013.5019.00310.0gimnazjumV
67Torhan Adrian010003.011.0016.50311.0ponadgimV
75VMarks, Bartosz012003.010.0014.50312.0gimnazjum
89Prykaszczyk Patryk010002.010.0014.5027.0gimnazjum
96Walder Tomasz010001.012.0017.5012.0gimnazjum
1010Brodowski Michal010000.011.0016.0000.0gimnazjum


Mistrzem Powiatu Malborskiego wśród uczniów szkół gimnazjalnych został Patryk Paziak, który wygrał turniej nie ponosząc żadnej porażki.
Natomiast Mistrzem Powiatu uczniów szkół ponadgimnazjalnych został Karol Łabaj.
Wyższe kategorie szachowe (piąte) zdobyli Kamil Nizioł i Adrian Torhan.

Podczas turnieju

Mistrzostwa Powiatu Malborskiego 

Szkół Podstawowych i Przedszkoli w Szachach

Malbork Plac Słowiański 16 (MCKiE) 2012-03-31
Tempo gry: P'30
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MNrTytNazwisko ImięEloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Uwagi (filtr)Norma
12VNierzwicki, Adam012005.513.0018.50519.0szkoła podstIV
24IVZieliński, Szymon014004.512.5019.50418.5szkoła podst
35VNiedbało, Miłosz012004.012.5019.50412.0szkoła podst
410Jankowski Robert010003.514.0022.00212.5szkoła podstV
51IVKonieczka, Mateusz014003.513.5020.50314.0szkola podst
66VRonżewska, Karolina011003.59.5015.00310.5szkoła podstIV
78Ziniewicz Leon010003.012.5019.00212.0szkoła podstV
83VFabiś, Dominik012003.09.5014.5019.0przedszkole
99Przybyszewski, Marcel010002.012.5018.5016.0przedszkole
1011Dąbrowski, Andrzej010002.09.0014.5017.0szkoła podst
117Hożyń, Kaludia010001.510.0016.5005.5przedszkole

Z kolei w grupach młodszych prócz walki o tytuł mistrzowski toczyła się batalia o kategorie szachowe.
Mistrzem Powiatu Malborskiego uczniów szkół podstawowych został Adam Nierzwicki a najlepszym z przedszkolaków został Dominik Fabiś.
Kategorie szachowe IV zdobył Adam Nierzwicki i Karolina Ronżewska a kategorie V Robert Jankowski i Leon Ziniewicz.
Gratulacje !

Cenne nagrody ufundował Urząd Miasta Malborka i Starostwo Powiatowe