piątek, 6 kwietnia 2012

IV Turniej z cyklu GrandPrix Malborka wygrał gość z Elbląga Igor Janik

Rekordowa w tym roku liczba zawodników wystartowała w kolejnym 4 turnieju GrandPrix Malborka w szachach na 2012 rok.
Nieoczekiwanie zwyciężył młody 12-letni zawodnik z Elbląga Igor Janik.


Turniej IV z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-04-05/2012-04-05
Tempo gry: P'10
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
14IJanik, IgorPOL175120006.023.0033.00624.02025
29IIDackiewicz, MarekPOL018006.020.5028.50622.01925
32IIWojszkun, TadeuszPOL179018005.023.5033.00524.01925
48IIWojtacha, PiotrPOL018005.022.5030.50525.01875
57IIAlbin, GrzegorzPOL018005.021.0028.50520.01800
66IIKałużny, KrzysztofPOL158518005.020.5028.50521.01850
73ITraczewski, WojciechPOL178020004.522.5032.50418.51825
818IVKwiatkowski, MateuszPOL014004.520.5028.50417.51725
913IIPaziak, PatrykPOL018004.519.5027.00420.51750
101IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.518.5026.00417.51725
1111IIWieczorek, JanPOL018004.022.0029.00419.01650
1223IVPartyga PawełPOL014004.020.0028.00416.01600
1310IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.018.5027.50418.01575
1422IVŁabaj, KarolPOL014004.017.0024.00415.01550
1512IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.017.0023.50415.01625
1617IVSkoczylas, ZbigniewPOL014003.518.0024.00312.01375
1715IIICharyga, WładysławPOL016003.516.0023.00312.01350
1825IVZalewski, JanPOL014003.516.0021.50312.01425
1924IVSpich, JanuszPOL014003.515.5021.00313.01425
2020IVKłosowski, GrzegorzPOL014003.018.5026.00313.01375
2119IVKonieczka, MateuszPOL014003.017.5024.00312.01375
2233Buszman AdamPOL010003.017.0023.50313.01400
2332VTorhan, AdrianPOL012003.015.0022.00210.01201
2435Cieślakowski, KacperPOL010002.517.0023.50212.51300
2521IVNierzwicki, AdamPOL014002.514.5020.00211.51334
2630VPogorzalski, DanielPOL012002.513.5020.5016.51172
2734Ziniewicz LukaszPOL010002.512.5017.0029.51175
285IISmoliński, DawidPOL171718002.018.5026.50213.01567
2914IIISpich, TomaszPOL016002.017.5024.00212.01533
3026VZiniewicz, LeonPOL012002.015.5022.0027.01150
3131VGodz, DanielPOL012002.014.0019.5017.01200
3229VNiedbalo, MiłoszPOL012002.013.0018.5015.01143
3327VMarks, BartoszPOL012002.012.5019.0016.01114
3416IVMroczkowski PawełPOL014002.011.5016.0025.01133
3528VFabiś, DominikPOL012000.013.0018.0000.01001

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz