niedziela, 25 września 2011

IM Leonid Gorni zwyciężył w XIV Międzynarodowym Turnieju Szachowym o puchar Zamku Malborskiego 2011

XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy

 o puchar Zamku Malborskiego

Muzeum Zamkowe w Malborku - sala „Karwan” 2011-09-24/2011-09-25
Tempo gry: P'30
Organizator: MDK Malbork

Wyniki końcowe


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IMGorin, LeonidRUS244324007.541.5053.5043.5038.5
2IMShkapenko, PavelRUS240724007.541.0052.5042.5039.0
3kUstich, EkaterinaRUS182320007.039.0049.0037.5032.0
4kFlis, PawełPOL201722007.037.5048.0035.7534.5
5mBelousov, GennadiyRUS218423006.542.5055.5039.2536.0
6kBieluszewski, PiotrPOL211722006.540.0051.5034.2536.0
7WIMSzmacińska, GrażynaPOL218122006.538.5049.5032.7533.5
8FMOkruciński, TadeuszPOL228123006.043.5056.0034.7535.5
9kDąbrowski, WojciechPOL224222006.042.0053.5033.5034.0
10IUlanowski, KarolPOL193720006.038.0048.5029.7532.0
11kMarszk, KazimierzPOL205022006.038.0048.5028.5031.0
12kJeske, KirstenGER204620006.036.0045.0028.0027.0
13kBaumann, DariuszPOL210022006.036.0045.0027.0031.0
14IIZakrzewski, RobertPOL018006.035.5045.0026.5028.0
15ICiesielski, TomaszPOL181220006.030.0038.0023.0027.0
16k+Staszewska, AnnaPOL199520005.537.5049.0026.2529.0
17IISzmaciński, SławomirPOL185718005.537.0045.5024.2530.5
18IMakowski, TomaszPOL020005.536.5047.5028.0030.0
19kJeske, EckhardGER223322005.536.0046.0026.7531.0
20IBieluszewski, HenrykPOL186120005.535.0044.0024.0030.0
21IIMackiewicz, MarcinPOL183118005.533.5044.0023.2526.0
22IIGniado, RadosławPOL180818005.533.5043.5023.7524.5
23IFilipek, HalinaPOL172918005.533.5042.5023.2528.0
24IIKarpiński, RyszardPOL171018005.533.5042.5021.5027.0
25ISiwoń, ZbigniewPOL181120005.533.5040.5021.7526.0
26IIDackiewicz, MarekPOL018005.529.0038.5021.2521.0
27kTurcheniac, MariyaRUS199520005.038.5050.0025.0031.0
28IIZaleski, ŁukaszPOL169918005.038.5047.5023.2529.5
29IIOszejko, KrzysztofPOL018005.036.0046.5023.5028.5
30IIAlbin, GrzegorzPOL018005.036.0044.0024.5025.5
31Bartoszek, HenrykPOL010005.035.5046.5021.2528.0
32IIJanik, IgorPOL168618005.035.0044.5021.0027.0
33IŚciwarski, MariuszPOL187420005.034.5045.0023.0028.0
34IIDetko, WiesławPOL018005.033.5040.5018.5026.0
35IITurcheniac, YuryRUS188218005.033.0042.5022.5027.5
36kStępień, JanuszPOL022005.032.5042.5019.0025.0
37IISzymanowski, IgorPOL154018005.031.0040.0018.0024.0
38IIBieluszewski, ŁukaszPOL171318005.031.0037.0015.5023.5
39II+Ossowski, BolesławPOL165618005.030.0037.5017.5023.0
40IISkonieczny, RafałPOL018005.028.5036.5018.0021.5
41IIIZakrzewski, WaldemarPOL016004.538.0048.5022.5026.0
42ILeonov, EvgenyRUS020004.536.0046.0018.7527.5
43IISołtyk, LeszekPOL189618004.535.0045.5022.0027.0
44IIKwiatkowski, AndrzejPOL018004.535.0045.0021.5023.5
45IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.533.5043.5019.2524.5
46IIIBober, WojciechPOL016004.531.0036.5013.2520.0
47IMorozov, AndreyUKR182820004.529.0040.0016.7520.5
48IISawaniewicz, MarcinPOL173118004.529.0038.5016.0018.5
49IIISadokhin, AlexeyRUS016004.528.0036.5015.0019.5
50IIISpich, TomaszPOL016004.033.0042.0017.7519.0
51ITraczewski, WojciechPOL178020004.032.5043.0016.5023.5
52ISiwoń, BogdanPOL192120004.032.5042.0018.2526.5
53IMakowska, EdytaPOL018004.032.5042.0014.5021.0
54IIWieczorek, JanPOL018004.032.0041.0016.0021.0
55IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.030.0038.5010.5018.0
56IIFlieger, ZbigniewPOL018004.028.5036.5014.0019.0
57IILavrovsky, KonstantinRUS018004.028.0035.5011.5017.0
58IIIUlanowski, MarekPOL016004.027.5033.009.5016.0
59IIPaziak, PatrykPOL018004.025.5032.5010.0019.0
60IIIWerbickas, StanislawLTU016004.025.5032.0010.5017.0
61IIIZakrzewska, KarolinaPOL014004.024.5031.5012.0015.0
62IIBieluszewski, ArturPOL018003.533.5042.5012.5017.5
63IIWojtacha, PiotrPOL018003.532.5042.5012.7519.5
64IIIDejna, MirosławPOL121516003.526.5035.509.2513.5
65Krakowiak, TomaszPOL010003.526.5033.5010.7516.5
66IVSpich, JanuszPOL014003.526.0033.509.7516.0
67IIKałużny, KrzysztofPOL158518003.031.5041.0014.0022.0
68IIIWitko, DawidPOL016003.030.5038.509.5016.0
69IIICharyga, WładysławPOL016003.028.0037.009.0015.0
70Passion, PawełPOL010003.027.5035.506.2516.0
71IIUlanowski, PiotrPOL018003.026.0033.507.5015.0
72Passion, FranciszekPOL010003.025.0030.007.0011.0
73VTrofimov, AlekseyRUS012003.023.5029.506.0010.0
74VGrigorenko, DanilRUS012003.023.5028.004.0012.0
75IVZacharzewski, MichałPOL014003.022.5029.006.0010.0
76IVKrakowiak, KrzysztofPOL014003.020.0026.504.509.0
77IMiroshnik, ElenaRUS018002.525.5032.5011.7513.0
78IVSoloviova, OlgaRUS012502.524.0030.004.7512.0
79IVCzarnecka, Lidia JaninaPOL012502.023.5030.002.759.0
80IVGrabala, AdamPOL014002.023.5029.002.009.0
81IIIMirochnik, AlexeyRUS016002.019.5025.001.009.0
82IIKrotowski, EugeniuszPOL018001.027.5033.502.008.0
83IIISidorov, ArseniyRUS016001.021.5027.000.003.0
84IVSidorov, EgorRUS014000.020.5026.500.000.0

IM Leonid Gorin




Ekaterina Ustich - niespodzianka turnieju. Świetna gra i trzecie miejsce. 


Władysław Charyga z Malborka. Nestor turnieju zdobył 3 pkt i zajął 69 miejsce


Stały gość naszego turnieju Mirosław Dejna


Krzysztof Krakowiak z Malborka: 3 punkty i 76 miejsce


Wojtek Traczewski z Malborka. 51 miejsce - 4 pkt.


Marek Dackiewicz - 5,5 pkt i 26 miejsce. Po prawej mój przyjaciel z Olsztyna Andrzej Kwiatkowski. Okazało się, że potrafi jeszcze grać -:). Wynik 50% i 44 lokata.

sobota, 24 września 2011

XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego. Dzień pierwszy

Zaczęło się.
Najważniejszy turniej szachowy w Malborku jest na półmetku.
Weryfikacja zgłoszeń to ważna czynność podczas turnieju

Na początku uczestnicy mieli możliwość obejrzenia pokazu walk rycerskich które odbyły się na tuż przed salą gry.
Rycerze szykują się do walki


Stroje charakterystyczne dla XIV wieku


Walka jest widowiskowa i bardzo dynamiczna


Uczestnicy turnieju z zainteresowaniem oglądają pokaz

A teraz sprawdzenie - miecz jest naprawdę bardzo ciężki


Tymczasem stolik sędziowski jest już gotów do pracy


A puchary czekają


Poseł na Sejm RP - Paweł Orłowski na ceremonii otwarcia turnieju

Mistrzyni Międzynarodowa, wielokrotna reprezentantka Polski Grażyna Szmacińska rozgrzewa się w partii z posłem Pawłem Orłowskim

I w końcu "poszły konie po ... szachownicy"

Pierwsza runda trwa


XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy

 o puchar Zamku Malborskiego

Muzeum Zamkowe w Malborku - sala „Karwan”, 2011-09-24/2011-09-25
Tempo gry: P'30
Organizator: MDK Malbork

Wyniki po rundzie 5


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IMGorin, LeonidRUS244324004.510.5017.5015.5014.0
2IMShkapenko, PavelRUS240724004.58.5014.0012.2514.0
3FMOkruciński, TadeuszPOL228123004.010.5017.5013.5013.0
4kTurcheniac, MariyaRUS199520004.010.5017.0012.5014.0
5mBelousov, GennadiyRUS218423004.010.0016.5012.2513.5
6kFlis, PawełPOL201722004.09.5015.5011.7512.5
7kDąbrowski, WojciechPOL224222004.09.5015.5011.5013.0
8IŚciwarski, MariuszPOL187420004.08.5013.5010.5011.0
9kBaumann, DariuszPOL210022004.08.5013.009.5012.0
10kBieluszewski, PiotrPOL211722003.510.5018.0011.7513.0
11IITurcheniac, YuryRUS188218003.510.5016.0010.7511.5
12IIZaleski, ŁukaszPOL169918003.510.5015.509.7512.5
13IMakowski, TomaszPOL020003.510.0016.5011.0011.5
14kJeske, EckhardGER223322003.59.5015.509.7511.5
15IUlanowski, KarolPOL193720003.59.0015.509.7511.5
16WIMSzmacińska, GrażynaPOL218122003.59.0015.008.7512.5
17IIOszejko, KrzysztofPOL018003.59.0014.509.259.5
18IBieluszewski, HenrykPOL186120003.59.0013.007.7512.0
19IIIZakrzewski, WaldemarPOL016003.58.0013.008.009.5
20ILeonov, EvgenyRUS020003.58.0013.006.759.5
21IISołtyk, LeszekPOL189618003.57.5013.008.759.5
22ISiwoń, BogdanPOL192120003.57.0012.507.7510.5
23Bartoszek, HenrykPOL010003.09.5016.007.259.0
24kUstich, EkaterinaRUS182320003.09.5014.507.7510.0
25IISzmaciński, SławomirPOL185718003.09.5013.505.5011.0
26IIKałużny, KrzysztofPOL158518003.09.0014.006.5010.0
27IIJanik, IgorPOL168618003.09.0014.006.0010.0
28kStępień, JanuszPOL022003.08.5013.507.0010.0
29kMarszk, KazimierzPOL205022003.08.0014.507.0010.0
30IIKarpiński, RyszardPOL171018003.08.0013.006.259.0
31IIZakrzewski, RobertPOL018003.08.0012.504.507.0
32IIMackiewicz, MarcinPOL183118003.07.5014.006.008.0
33IIPrzeperski, WitoldPOL180418003.07.5013.005.509.0
34ITraczewski, WojciechPOL178020003.07.5012.005.009.0
35kJeske, KirstenGER204620003.07.0011.505.008.0
36IISzymanowski, IgorPOL154018003.06.5011.005.008.0
37ISiwoń, ZbigniewPOL181120003.06.5010.504.009.0
38IIDetko, WiesławPOL018003.06.5010.503.007.0
39IIKwiatkowski, AndrzejPOL018002.58.5014.007.258.0
40IMorozov, AndreyUKR182820002.58.0014.004.757.5
41ICiesielski, TomaszPOL181220002.58.0013.004.258.5
41IIBieluszewski, ŁukaszPOL171318002.58.0013.004.258.5
43IFilipek, HalinaPOL172918002.58.0012.504.759.0
44k+Staszewska, AnnaPOL199520002.57.5014.005.2510.0
45IIWojtacha, PiotrPOL018002.57.5012.504.756.5
46IIBieluszewski, ArturPOL018002.57.0011.504.256.5
47Krakowiak, TomaszPOL010002.55.009.503.255.5
48IIWieczorek, JanPOL018002.08.5013.503.006.0
49IIFlieger, ZbigniewPOL018002.08.0013.003.006.0
50IIIWitko, DawidPOL016002.08.0012.503.005.0
51IMakowska, EdytaPOL018002.07.5012.001.007.0
52IIIWerbickas, StanislawLTU016002.07.5011.003.505.0
53IIGniado, RadosławPOL180818002.07.0013.004.007.0
54IIGiętkowski, GrzegorzPOL018002.07.0012.002.005.0
55IISkonieczny, RafałPOL018002.07.0011.503.006.5
56II+Ossowski, BolesławPOL165618002.07.0011.002.008.0
57IIDackiewicz, MarekPOL018002.06.5011.503.505.0
58IILavrovsky, KonstantinRUS018002.06.5011.002.005.0
59IIIBober, WojciechPOL016002.06.5011.002.004.0
60IIUlanowski, PiotrPOL018002.06.5010.503.505.0
61IIISadokhin, AlexeyRUS016002.06.0011.002.005.0
62IMiroshnik, ElenaRUS018002.06.0010.005.004.0
63IIICharyga, WładysławPOL016002.05.509.502.004.0
64IIPaziak, PatrykPOL018002.05.509.001.505.0
65IVSpich, JanuszPOL014002.05.008.502.004.0
66IIIUlanowski, MarekPOL016002.04.008.001.503.0
67IISawaniewicz, MarcinPOL173118001.58.0013.503.006.5
68IIIDejna, MirosławPOL121516001.57.0010.001.254.5
69IIISpich, TomaszPOL016001.56.5011.503.005.0
70IIAlbin, GrzegorzPOL018001.55.509.502.755.0
71Passion, PawełPOL010001.08.5012.500.255.0
72IIKrotowski, EugeniuszPOL018001.07.5012.501.004.0
73IIIZakrzewska, KarolinaPOL014001.07.0012.002.004.0
74IVGrabala, AdamPOL014001.07.0010.500.003.0
75Passion, FranciszekPOL010001.06.5011.502.003.0
76VTrofimov, AlekseyRUS012001.06.5010.501.002.0
77IVKrakowiak, KrzysztofPOL014001.06.009.500.502.0
78IVSoloviova, OlgaRUS012501.06.009.000.003.0
79VGrigorenko, DanilRUS012001.06.009.000.002.0
80IVZacharzewski, MichałPOL014001.05.508.500.001.0
81IVCzarnecka, Lidia JaninaPOL012501.05.007.500.251.0
82IVSidorov, EgorRUS014001.05.007.500.001.0
83IIISidorov, ArseniyRUS016000.05.009.000.000.0
84IIIMirochnik, AlexeyRUS016000.04.508.500.000.0

niedziela, 18 września 2011

Już niecały tydzień pozostał do Turnieju na zamku. Mamy blisko 90 zgłoszeń !

NrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.
1GMJedynak, RadoslawPOL24942500MLKS Nadnarwianka Pułtusk1982-06-09
2GMGrabarczyk, MiroslawPOL24602500ŻTMS Baszta Żnin1971-01-03
3IMGorin, LeonidRUS24432443Kaliningrad1960-12-16
4IMShkapenko, PavelRUS24072407Nadnarwianka1983-09-03
5FMLukinov, PetrRUS23252325Kaliningrad1977-05-17
6FMMaciejewski, MirosławPOL22902290KONIN1961-03-12
7FMPacuszka, TomaszPOL22892289UKS Rotmistrz Grudziądz1972-09-27
8FMOkrucinski, TadeuszPOL22812300UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gd1970-08-25
9kDąbrowski, WojciechPOL22422200KSz Zakrzewo-Start Elbląg1970-04-13
10k+Kukuła, PawełPOL22402200UKS Rotmistrz Grudziądz1978-12-03
11Jeske, EckhardGER22331000SSC Rostock 071952-07-06
12kBugalski, MichałPOL21852185Drapol - Jantar Pruszcz Gdański1986-04-02
13mBelousov, GennadiyPOL21842184Kaliningrad1948-01-05
14WIMSzmacinska, GrazynaPOL21812200Łódź1953-01-29
15FMKot, JerzyPOL21782300KSz Polonia Wrocław1942-02-09
16WFMLuchsheva, AnastasiaRUS21242124Kaissa1994-01-04
17kBieluszewski, PiotrPOL211722001967-09-16
18kBaumann, DariuszPOL21002100Bydgoszcz1974-11-15
19kPazurkiewicz, JanuszPOL20912091Gdańsk1949-03-14
20Jeske, KirstenGER20461000SSC Rostock 071963-10-15
21kTurchenyak, MariaRUS19951995Mamonovo1986-04-30
22IKrzywkowski, MarcinPOL198420001989-05-31
23kUfimtsev, EgorRUS19251925Kaliningrad1998-02-12
24ISiwoń, BogdanPOL19212000KSz Zakrzewo-Start Elbląg1948-10-11
25IŚciwiarski, MariuszPOL18742000Diagonala Elbląg1956-10-30
26IBieluszewski, HenrykPOl18612000M-LKS WISŁA Nowe1941-05-21
27IISzmaciński, Slawomir185718001954-06-28
28kUstich, EkaterinaRUS18231823kaliningrad1997-04-22
29ISiwoń, Zbigniew18112000KSz Zakrzewo-Start Elbląg1980-12-10
30IIGniado, RadosławPOL18081800KSz Start Elbląg1983-11-27
31IIPrzeperski, WitoldPOL18041800UKS SZTUM1961-11-14
32IITurchenyak, YuriyRUS18001800Mamonovo1958-05-02
33ITraczewski, WojciechPOL178020001970-06-23
34IISawaniewicz, Marcin173118001987-08-23
35IFilipek, Halina17291800UKS Rotmistrz Grudziądz1959-06-19
36IIKarpiński, RyszardPOL17211721Hartowiec1962-11-23
37IIBieluszewski, Łukasz17131800M-LKS WISŁA Nowe1987-02-23
38IIZaleski, Łukasz16991800UKS Zawisza Kolbudy2000-04-25
39IIJanik, Igor16861800KSz Zakrzewo-Start Elbląg2000-06-09
40IIMarcin, MullerPOL16651665Media SKOK Gdańsk1970-11-11
41IIIWerbickas, StanislawLTU16001600Ladushkin1957-02-15
42IIISadokhin, AlexeyRUS16001600Kaliningrad1984-12-22
43IISzymanowski, Igor15401800UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gd2001-02-27
44IIIDejna, MirosławPOL121516001967-07-09
45IGorina, SvetlanaRUS10001000Kaliningrad1964-09-15
46kMamchenko, SergeiRUS02000Kaliningrad1996-02-07
47kMamchenko, NatashaPOL02000Kaliningrad1974-01-30
48IMakowski, Tomasz02000MLKS Victoria Sulejówek1962-08-03
49IMorozov, AndreuRUS02000Kaliningrad1999-09-07
50IUrban, ZbigniewPOL02000UKS CENTRUM Tczew1969-06-13
51ILeonov, EvgeniyRUS01800Kaissa2000-08-07
52IMihalev, ArtemRUS01800Kaissa2004-08-30
53IMiroshnik, ElenaRUS01800Kaissa1983-04-08
54IIZakrzewski, RobertPOL01800KSz Zakrzewo-Start Elbląg1994-05-10
55IIWieczorek, JanPOL01800miłoradz1952-06-13
56IIMilchenko, ValeriyRUS01800Bałtijsk1957-06-07
57IIKwiatkowski, AndrzejPOL01800Olsztyn1964-01-24
58IIGiętkowski, GrzegorzPOL01800MDK Malbork1957-07-12
59IISkonieczny, RafałPOL01800MDK Malbork1986-01-16
60IIDackieiwcz, MarekPOL01800MDK Malbork1985-08-22
61IIPaziak, PatrykPOL01800MDK Malbork1998-05-16
62IISołtyk, Leszek01800UKS Diagonala Elbląg1981-04-24
63IIDetko, Wiesław018001940-12-22
64IIBieluszewski, ArturPOL01800Bydgoszcz1972-12-20
65IILavrovsky, KonstantinRUS01600Kaissa1998-07-02
66IIIZakrzewski, WaldemarPOL01600KSz Zakrzewo-Start Elbląg1968-03-24
67IIIBober, WojciechPOL01600Zakrzewo-Elbląg1999-01-29
68IIISpich, TomaszPOL01600MDK Malbork1995-09-30
69IIIAndreev, KirillRUS01400Kaissa2004-08-30
70IIISoloviov, AlekseyRUS01400Kaissa1980-07-16
71IIIMiroshnik, AleksandrRUS01400Kaissa1980-10-08
72IIITrofimenko, BogdanRUS01400Kaissa2003-06-21
73IIIBedenko, NikitaPOL01400Kaissa2003-08-04
74IIISidorov, ArseniyRUS01400Kaissa2003-07-13
75IIISidorova, ZoyaRUS01400Kaissa1971-10-05
76IIIVittske, ZoyaRUS01400Kaissa1994-01-04
77IIIBedenko, LubovRUS01400Kaissa1977-07-05
78IIISoloviova, TatianaRUS01400Kaissa1981-07-08
79IIIAndreeva, ArzyRUS01400Kaissa1972-04-07
80IIIZakrzewska, KarolinaPOL01400KSz Zakrzewo-Start Elbląg1997-08-18
81IVSpich, JanuszPOL01400MDK Malbork1965-09-25
82IVCzarnecka, Lidia JaninaPOL01229Elbląg2004-02-02
83IIIMirochnik, AlexeyRUS01200Kaissa2004-12-23
84IVSidorov, EgorRUS01200Kaissa2006-07-08
85IVSoloviova, OlgaRUS01200Kaissa2004-07-14
86IChugunov, VladimirPOL01000kaliningrad1999-03-10
87Kaprykowski, JakubPOL01000Grupa1985-11-05

sobota, 17 września 2011

Zaproszenie na Żuławski Turniej Szachowy w Nowym Stawie

Sala wielofunkcyjna w Nowym Stawie

Żuławski Turniej Szachowy Regulamin turnieju



I Organizator:

Nowostawski Ośrodek Kultury, opiekun turnieju –Jan Zalewski

II Cel Turnieju:
Popularyzacja gry w szachy jako dyscypliny sportu oraz formy spędzania czasu wolnego
Promocja Żuław
Poszukiwanie nowych talentów szachowych w gminie i powiecie



III Termin i miejsce
22/10/2011-sobota,Nowostawski Ośrodek Kultury, ul. Bema 7 Nowy Staw (sala konferencyjna)
godz. 10:00 – 10:15 - ZAPISY !!!
godz. 10:15 – Uroczyste otwarcie Turnieju
godz. 14:00 – Zakończenie Turnieju i rozdanie nagród

V System rozgrywek

Turniej rozegrany zostanie na dystansie 6 rund systemem szwajcarskim

Całkowity czas na rozegranie partii 30 min dla zawodnika

Turniej będzie zgłoszony do oceny rankingowej!

Punktacja dodatkowa:
Liczba punktów z gry (1- zwycięstwo, 0,5- remis, 0- przegrana)
Punkty Buchholza z odrzuceniem skrajnych rezultatów
Punkty Buchholza pełne
Wynik bezpośredniej partii
Większa ilość zwycięstw



VI Kategorie:

Turniej zostanie rozegrany w następujących kategoriach wiekowych:
Szkoły podstawowe
Juniorzy do 18 lat
Seniorzy-powyżej 18 lat

VII Nagrody

We wszystkich kategoriach zostaną przyznane nagrody oraz dyplomy. Nagrody ufundowane przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego



IX ZGŁOSZENIA:

Turniej ogólnie dostępny. Zgłoszenia telefoniczne :NOK 055 271 51 56

Lub na stronie internetowej http://www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_3159/

Dopuszcza się zgłoszenie bezpośrednie przed turniejem o godz. 10:00-10:15 do wyczerpania wolnych miejsc.





Uwagi końcowe

- Sędzia głównym turnieju będzie Tadeusz Wojszkun

- Zawodnicy ubezpieczają się sami.

- Decyzje sędziego są ostateczne



W trakcie zawodów obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego oraz Regulaminu Turnieju.

Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji Regulaminu oraz możliwość wprowadzenia zmian.



Serdecznie zapraszamy

niedziela, 11 września 2011

Turniej szachowy z okazji Dni Ziemii Sztumskiej. Grali nasi

Wczoraj zakończył się turniej w Sztumie. Zwyciężył Piotr Bieluszewski przed Wojciechem Dąbrowskim. Zawodnicy z Malborka na dalszych miejscach.

Turniej szachowy z okazji

 Dni Ziemii Sztumskiej

2011-09-10/2011-09-10 Tempo gry: P'15
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1kBieluszewski, PiotrPOL211722008.039.5051.50741.5
2kDąbrowski, WojciechPOL224222008.038.0049.50739.5
3I++Szcześniak, AndrzejPOL200221006.538.5049.50633.5
4kJurkiewicz, KrzysztofPOL212022006.040.0051.00634.0
5ISiwoń, ZbigniewPOL181120006.036.0047.00630.0
6IIKarpus, MichałPOL158218006.031.0039.00629.0
7CMTyda, KrzysztofPOL198322005.540.5052.00533.5
8IIJóźwik, JarosławPOL170118005.532.5043.50524.5
9ISobczynski, RomanPOL186520005.039.0051.50428.5
10IDobrowolski, HenrykPOL187620005.037.0049.00427.0
11IRedmerska, MariaPOL160618005.036.5047.50527.0
12IIChatys, JakubPOL158518005.036.0046.00531.0
13I+Wodzisławski, MarianPOL201421005.033.5043.00419.0
14IIIPrzeperski, BartoszPOL016005.033.5042.00526.0
15IIDackiewicz, MarekPOL018005.033.0042.00524.0
16IIPrzeperski, WitoldPOL180418005.033.0041.00524.0
17IFukowski, PawełPOL156420005.031.0040.50425.5
18IIWieczorek, JanPOL018005.030.5038.50422.0
19IIKrotowski, EugeniuszPOL018005.027.5035.00522.0
20ISiwoń, BogdanPOL192120004.531.5040.50421.5
21IIStosik, KrzysztofPOL018004.531.0040.50419.5
22IIStawicki, MichałPOL168418004.034.0045.00426.0
23ILes, CzeslawPOL191520004.032.0042.00424.0
24IIRedmerski, JakubPOL134718004.029.0037.00416.0
25IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.028.0033.00421.0
26IIPasternak, RafałPOL155418003.531.5041.50317.5
27IIIZaręba, MaciejPOL125316003.527.5034.00315.0
28IIIMateusz, KleinPOL016003.527.0033.00315.0
29IIICharyga, WładysławPOL016003.523.5028.50312.0
30IIIReniecki, FranciszekPOL130416003.029.0037.50216.0
31IIISpich, TomaszPOL016003.026.0033.50317.0
32IISzcześniak, ZuzannaPOL139616003.025.0031.00312.0
33IVSpich, JanuszPOL014003.022.0028.5029.0
34IISmoliński, DawidPOL171718002.529.5038.50216.0
35IVBator, JarosławPOL014002.026.0031.00211.0
36Smeja, KonradPOL010000.024.5032.5000.0
37Smoliński, MarcinPOL010000.024.0032.0000.0