niedziela, 11 września 2011

Turniej szachowy z okazji Dni Ziemii Sztumskiej. Grali nasi

Wczoraj zakończył się turniej w Sztumie. Zwyciężył Piotr Bieluszewski przed Wojciechem Dąbrowskim. Zawodnicy z Malborka na dalszych miejscach.

Turniej szachowy z okazji

 Dni Ziemii Sztumskiej

2011-09-10/2011-09-10 Tempo gry: P'15
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1kBieluszewski, PiotrPOL211722008.039.5051.50741.5
2kDąbrowski, WojciechPOL224222008.038.0049.50739.5
3I++Szcześniak, AndrzejPOL200221006.538.5049.50633.5
4kJurkiewicz, KrzysztofPOL212022006.040.0051.00634.0
5ISiwoń, ZbigniewPOL181120006.036.0047.00630.0
6IIKarpus, MichałPOL158218006.031.0039.00629.0
7CMTyda, KrzysztofPOL198322005.540.5052.00533.5
8IIJóźwik, JarosławPOL170118005.532.5043.50524.5
9ISobczynski, RomanPOL186520005.039.0051.50428.5
10IDobrowolski, HenrykPOL187620005.037.0049.00427.0
11IRedmerska, MariaPOL160618005.036.5047.50527.0
12IIChatys, JakubPOL158518005.036.0046.00531.0
13I+Wodzisławski, MarianPOL201421005.033.5043.00419.0
14IIIPrzeperski, BartoszPOL016005.033.5042.00526.0
15IIDackiewicz, MarekPOL018005.033.0042.00524.0
16IIPrzeperski, WitoldPOL180418005.033.0041.00524.0
17IFukowski, PawełPOL156420005.031.0040.50425.5
18IIWieczorek, JanPOL018005.030.5038.50422.0
19IIKrotowski, EugeniuszPOL018005.027.5035.00522.0
20ISiwoń, BogdanPOL192120004.531.5040.50421.5
21IIStosik, KrzysztofPOL018004.531.0040.50419.5
22IIStawicki, MichałPOL168418004.034.0045.00426.0
23ILes, CzeslawPOL191520004.032.0042.00424.0
24IIRedmerski, JakubPOL134718004.029.0037.00416.0
25IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.028.0033.00421.0
26IIPasternak, RafałPOL155418003.531.5041.50317.5
27IIIZaręba, MaciejPOL125316003.527.5034.00315.0
28IIIMateusz, KleinPOL016003.527.0033.00315.0
29IIICharyga, WładysławPOL016003.523.5028.50312.0
30IIIReniecki, FranciszekPOL130416003.029.0037.50216.0
31IIISpich, TomaszPOL016003.026.0033.50317.0
32IISzcześniak, ZuzannaPOL139616003.025.0031.00312.0
33IVSpich, JanuszPOL014003.022.0028.5029.0
34IISmoliński, DawidPOL171718002.529.5038.50216.0
35IVBator, JarosławPOL014002.026.0031.00211.0
36Smeja, KonradPOL010000.024.5032.5000.0
37Smoliński, MarcinPOL010000.024.0032.0000.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz