poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich rozegranow w Malborku 27.04.2013. Pierwsze miejsce dla Kwidzyna

Wyniki końcowe


MNrDrużynaRank.PKTPkt.vs+Sz.1Sz.2
14MTS Kwidzyn200011.019.05;7;1;2;3;4.55.0
25"WDA" Lipusz200010.018.06;7;1;2;3;3.55.0
31UKS Sztum18007.013.02;3;7;3.04.0
46MCKiE Malbork I18006.013.53;2;6.02.0
57Pogoń Prabuty19006.012.02;3;6;2.53.5
63Prabuty16001.05.5
0.00.5
72MCKiE Malbork II15501.03.0
1.51.0

W zawodach wzięły udział dwa zespoły z Malborka. Poniżej ich składy:

Wykaz zawodników drużyny MCKiE I Malbork

NrCodeTyt.Nazwisko ImięEloRank.Data ur.R1R2R3R4R5R6R7
11190245II+Dackiewicz, Marek189718001985-08-22111
111
20IIMańkowski, Mariusz018001967-12-03100
001
31147285IIKałużny, Krzysztof160418001992-11-16




11
40IIBrzeziński, Stanisław018001956-09-12=00
001
51160192IIWieczorek, Jan163218001952-06-13=10
=



Wykaz zawodników drużyny MCKiE II Malbork

NrCodeTyt.Nazwisko ImięEloRank.Data ur.R1R2R3R4R5R6R7
10IIIKamiński, Jakub016001985-08-0700
10=0
20IIIKłosowski, Grzegorz016001985-10-0800
1000
30IVSpich, Janusz014001965-09-250=
0000
40IIICharyga, Władysław016001937-07-0500
0000

Warto podkreślić znakomity występ Marka Dackiewicza, który grając na pierwszej szachownicy wygrał wszystkie partie:

Karta startowa zawodnika

Nr1Elo1897       
Nazwisko ImięDackiewicz, MarekRank.1800
Data ur.1985-08-22Tyt.II+
KlubMCKiE MalborkFed.POL
ID CR40300 (karta CR..)Woj.PO
Rnd.Kl.WNrPkt.ID CRTyt.Nazwisko ImięEloRank.Klub
1(C)111.046401VSołoducha, Stefan01200MKS POGOŃ Prabuty
2(B)112.04887I+Wodzisławski, Marian19362100MTS Kwidzyn
3(C)113.0950I+Grajczak, Adrian19742100UKS WDA Lipusz
4-

3.0





5(B)114.06486IPiasecki, Tomasz02000
6(C)115.043918II+Wojtacha, Piotr18191800UKS Sztum Sztum
7(B)116.040442IIIKamiński, Jakub01600
Suma rankingów przeciwników:10800Ranking uzyskany (Ruz)2143
Liczba partii (N):6Suma punktow (Pkt):6.0
Ranking średni (Rar):1800Norma na kategorię PZSZACH:
Uwagi do normy:


niedziela, 21 kwietnia 2013

Wojciech Dąbrowski wygrał Elbląg OPEN - turniej nr 1 (20.04.2013). Marek Dackiewicz z Malbork na 17 miejscu

MNrTytNazwisko ImięFedELORanPktMBchBchvs+LZ
11kDąbrowski, WojciechPOL224222008.041.5052.5016;8;14;7;2;5;6;4;8
22k++Kempinski, TomaszPOL219122007.040.0052.5017;11;7;5;3;18;6
39I+Janik, IgorPOL188921007.039.0049.5024;1;20;3;4;6;6
46I+Puczyłowski, MarcinPOL199721006.539.5051.5021;13;3;4;5;10;6
55IKaczmarek, ArkadiuszPOL199820006.039.0050.0020;12;9;21;14;3;6
67CMTyda, KrzysztofPOL199022006.037.5049.0022;14;19;13;8;5
74kRak, TomaszPOL208022005.536.5048.0016;15;18;21;13;5
88IGula, AndrzejPOL196220005.533.5044.5023;27;17;21;16;5
915I++Panek, TadeuszPOL185121005.532.0038.0030;24;14;10;23;5
103kBieluszewski, PiotrPOL211122005.039.0050.0018;10;17;12;15;5
1114IPlewa, PiotrPOL187320005.034.0045.0029;23;22;20;13;5
1218ISiwoń, ZbigniewPOL178820005.034.0043.5025;15;11;12;4
1310II+Zakrzewski, RobertPOL192918004.532.5041.5025;8;16;17;4
1321II+Bober, WojciechPOL148818004.532.5041.5028;12;13;20;4
1523IKiejdo, WojciechPOL020004.529.5035.5030;26;29;11;4
1617IDaniszkowicz, BohdanPOL182920004.528.5038.0026;24;25;19;4
1711II+Dackiewicz, MarekPOL189718004.527.5037.0026;24;19;22;4
1813ILeś, CzeslawPOL187420004.032.0041.0028;22;20;16;4
1916ICybulski, RyszardPOL184020004.029.5040.0028;27;22;20;4
2012IISołtyk, LeszekPOL189618004.029.5036.0027;23;19;30;4
2122ISikorski, TadeuszPOL020004.028.5037.0027;29;28;12;4
2229
Tanona, RomanPOL010004.022.0027.5026;28;30;25;4
2319ISiluk, JanPOL177120003.532.5041.0010;24;2
2420II+Grabarczyk, SylwesterPOL172418003.032.0041.5025;11;29;3
2526IIILibura, JuliannaPOL014003.023.5028.5030;27;24;3
2627IVZdyb, JanPOL014003.022.5028.5030;25;28;3
2724IIIKowalski, JerzyPOL016002.528.0035.5029;27;2
2825IIITrzeciak, BartoszPOL016002.524.5030.0030;26;2
2928IVŁukowicz, MateuszPOL014002.524.5029.5030;26;2
3030
Moński, EdwardPOL010000.523.5031.50
0

Marek Dackiewicz 15-sty w Otwartych Mistrzostwach Gdańska w blitzu, 21.04.2013. Zwyciężył Tomasz Kotłowski

MNrTytNazwisko ImięFedELORanPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
15I++Kotłowski, TomaszPOL2063210010.061.5075.501058.0
21mKoc, PrzemysławPOL234623009.061.0076.50959.0
34I++Ulanowski, KarolPOL209121008.062.5077.00750.5
411ISzymanowski, MateuszPOL189720008.062.0076.50853.0
59IWładyka, MateuszPOL191820007.559.5071.00745.5
63I++Zieliński, WojciechPOL214521007.062.5076.00644.5
720IZaleski, ŁukaszPOL179120007.051.0062.50738.0
810I+Sobczynski, RomanPOL190521006.559.5074.00643.5
914II+Litwiński, WojciechPOL184918006.553.5068.00641.5
102I++Zieliński, StanislawPOL216221006.553.5067.00544.0
1123IBłaszczuk, AgnieszkaPOL166918006.550.0061.00632.5
1216IKindler, PrzemysławPOL182820006.544.5056.00635.5
136CMTyda, KrzysztofPOL199022006.544.5054.50629.5
1421II+Belczewski, JacekPOL170418006.060.0071.50641.0
1512II+Dackiewicz, MarekPOL189718006.053.0066.00638.0
1641
Kułaga, PiotrPOL010006.053.0066.00535.0
1724IKotłowska, AnnaPOL164918006.051.5063.00635.0
1819II+Ziolkowski, MarcinPOL179418006.048.0059.00633.0
197IKrzywkowski, MarcinPOL198420005.556.0069.00540.0
2018I++Michalak, RobertPOL180221005.552.5066.00536.5
2134ISitek, AndrzejPOL020005.552.0063.50533.5
2215IObiedzinski, PiotrPOL184620005.551.0062.00534.5
2330IIZieliński, KonradPOL142218005.549.0058.50425.5
2413I++Panek, TadeuszPOL185121005.542.5052.00529.5
2538IIBanach, JakubPOL018005.539.0047.00524.5
2625IŻełajtys, JozefPOL161320005.050.0063.00530.0
2733IIGodzwon, IwoPOL126618005.047.5056.50527.0
2826IIPutlak, WojciechPOL160418004.549.5061.00335.5
2936IIFaron, MateuszPOL018004.549.0057.50428.0
3017I+Karczyński, LechPOL181521004.548.5060.00434.0
3135II+Andrzejewski, KonradPOL018004.548.0059.00333.5
328
Keely, Leo AENG195019504.545.5055.50332.5
3331IKindler, KarolinaPOL137318004.544.0053.50425.0
3432IIUlanowski, PiotrPOL130318004.541.0049.00321.0
3522IIBieszk, StanisławPOL168218004.540.0048.00425.0
3637IIJarocki, PawełPOL018004.039.0047.00318.0
3728IIBelczewski, RomanPOL144218004.038.5045.50324.0
3839IIIZapert, KatarzynaPOL014004.035.5043.00321.0
3927IINowak, TomaszPOL159418002.043.5051.50218.0
4029IIIUlanowski, MarekPOL142416002.038.0047.00012.5
4140IVFormella, DominikPOL014002.036.0044.50114.0