sobota, 16 maja 2015

Patryk Paziak wygrywa turniej szachowy w Starym Polu - 16.05.2015


Po dłuuugiej przerwie w Starym Polu rozegrany został turniej szachowy. O puchar Wójta Marka Szczypiora walczyło 18 zawodników. Najlepszy z nich okazał się Patryk Paziak z UKS Korona Gdańsk.
Miejsce drugie zajął urodzony w Starym Polu a obecnie reprezentujący barwy MCKiE Karol Goździejewski a puchar za miejsce trzecie otrzymał Piotr Wojtacha.

Władysław Charyga, mimo swoich już 78 lat nadal potrafi zagrać bardzo dobrze
Cieszy, że w turnieju wystąpili zarówno starsi, doświadczeni zawodnicy jaki i młodzi adepci szachów.
Szczegółowe wyniki turnieju w tabeli poniżej


Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stare Pole

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu 2015-05-16/2015-05-16
Tempo gry: P'15
Sędzia: Marek Dackiewicz

Wyniki końcowe

MTytNazwisko ImięELORankPkt.MBBchWPro
1IPaziak, PatrykR 177120008,037,5046,50840,0
2IIGoździejewski, KarolR 180218006,038,0050,00531,5
3II+Wojtacha, PiotrR 178419006,037,0049,00634,0
4IIAlbin, GrzegorzR 183218006,037,0048,00632,0
5IINiedźwiecki, SławomirR 148718006,034,5045,00629,0
6IIPeplinski, WieslawR 180718005,532,5043,50525,5
7IIMańkowski, MariuszR 161918005,037,0045,00527,0
8kMarszk, KazimierzR 184022005,035,5047,50528,0
9IIKrotowski, Eugeniusz018004,531,5037,50423,0
10IITorhan, Adrian018004,529,0035,00418,0
11IVFortuna, Michał014004,035,0043,00424,0
12IIWieczorek, JanR 167118004,029,5038,00321,0
13
Wysocki, RyszardR 140910004,026,0031,50414,0
14
Fryszka, HenrykR 139010004,025,0031,00415,0
15IIICharyga, Władysław016003,029,0037,00317,0
16IIBlawat, FranciszekR 134618003,028,0034,00313,0
17
Marszk, Edmund010002,527,0033,00213,0
18
Durczak, Natan010000,027,0034,5000,0


ChessArbiter Pro 2010 (v.5.39) © A.Curyłohttp://www.chessarbiter.com/







niedziela, 7 grudnia 2014

Sergei Zhuck wygrał XVII Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego, Miłoradz - 6.12.2014

Najlepszy z reprezentantów MCKiE Malbork - Marek Dackiewicz zajął 11 miejsce.

MNrTytułNazwisko ImięR. FIDEPkt.MBch.Bch.WinsRuz
11
Zhuck, SergeiR 23218.540.5052.0082461
24I++Janik, IgorR 21047.039.5052.0062301
36k+Olszewski, MarekR 20756.538.0050.5062271
49FMKot, JerzyR 20366.538.0049.0062171
58kWiśniewski, PrzemysławR 20576.037.0048.5052150
65kUlanowski, KarolR 20905.541.0054.5052191
73kBieluszewski, PiotrR 21575.541.0053.5052251
82kDąbrowski, Wojciech22425.537.5051.0052191
913II+Wojtacha, PiotrR 17915.537.0049.0041961
107kJurkiewicz, KrzysztofR 20735.537.0048.0052010
1110II+Dackiewicz, MarekR 19165.534.5045.5052021
1214IIAlbin, GrzegorzR 17845.534.5043.5041900
1311CMTyda, KrzysztofR 19045.532.5043.0052040
1415I++Panek, TadeuszR 17575.036.0045.5051920
1521IIWieczorek, JanR 16115.034.0043.5051820
1612I+Starzyński, WaldemarR 18645.033.0042.0051910
1716IDaniszkowicz, BohdanR 17275.029.5040.0041760
1824IINiedźwiecki, SławomirR 14655.028.5036.5051620
1918IDobrowolski, HenrykR 16814.535.0042.0041880
2017IPaziak, PatrykR 17144.533.0042.0041770
2120ILes, CzeslawR 16394.530.0040.0041591
2227IIIZieliński, Edmund04.529.0036.5041630
2331IVRóżycki, Adam04.031.5040.0031689
2422II+Ossowski, BolesławR 15944.030.0038.0041760
2530IVNierzwicki, Adam04.029.5037.5041640
2626IVTanona, RomanR 12754.029.5036.5041480
2719IISmoliński, DawidR 16544.029.0036.0041630
2839
Fryszka, Henryk04.028.5037.5031455
2932VPruchniewski, Edwin04.024.5032.5021278
3023IIIDorau, ZygmuntR 15724.024.0031.5041380
3125IIIUlanowski, MarekR 13594.024.0031.0041440
3233
Wysocki, Ryszard03.530.5039.5031470
3335
Szramka, Mirosław03.529.5037.0031440
3434
Krych, Radosław03.519.0024.5021189
3528IIICharyga, Władysław03.025.5032.5021366
3629IVZalewski, Jan03.025.5031.5021222
3736
Rutkowski, Jakub03.025.0030.0021166
3838
Kohnert, Marian02.027.0032.0011177
3937
Krych, Julia01.021.5027.5001000

niedziela, 21 września 2014

Leonid Gorin wygrywa XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego. W II Malbork Junior Open wygrywa Danil Subatovich

Znaczek z tegorocznego turnieju
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego i II Malbork Junior Open już za nami. 
W obu turniejach dominowali goście z Kaliningradu. 

Pod nieobecność często startujących w Malborku polskich arcymistrzów w zawodach zwyciężył (po raz drugi z rzędu) Mistrz Międzynarodowy Leonid Gorin
Wydatnie pomógł mu w tym Tomasz Pacuszka z Grudziądza, który w ostatniej rundzie pokonał Petra Lukinova, zajął drugie miejsce i zepchnął Rosjanina na trzecie miejsce.

W turnieju dla juniorów najlepszy był 10-letni Daniel Subatovich z Kaliningradu. Drugie miejsce zajęła 11-letnia Maja Filipska z Gdyni z trzecie miejsce zajął 12-letni Aleksandr Khomkolov.


XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego
M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
11IMGorin, LeonidR 236824437.542.0052.5042.5039.5
26FMPacuszka, TomaszR 220423007.540.5051.5036.5037.0
32FMLukinov, PetrR 234923277.043.0054.5037.7540.5
48I++Brzeziński, MateuszR 213821007.037.0048.0035.0035.5
55kDąbrowski, Wojciech224222006.538.5050.5034.5034.0
612kŚciborowski, Mirosław202422006.536.5047.0027.0034.0
73kBelousov, GennadiyR 229622226.041.0052.0032.2532.0
815kKraiński, SławomirR 200422006.038.5046.5028.7534.5
935
Chibukhchyan, ErikR 164017506.038.0048.5031.2532.5
1026II+Putlak, WojciechR 177619006.037.5046.5027.0030.0
1113kLewandowski, MirosławR 200622006.036.0047.5029.5030.0
1211IKirszenstein, AdamR 202720006.034.0044.0026.0031.5
1310IPolovkov, Valery203420346.033.0043.5026.7530.0
1414IUstich, EkaterinaR 200619226.031.0040.0020.7531.0
154FMOkruciński, TadeuszR 226723005.539.0050.0027.5031.5
1617kMarszk, KazimierzR 192222005.528.0034.5019.5019.5
1722II+Gniado, RadosławR 181719005.527.5035.5021.5024.0
1849IOracz, Krzysztof020005.041.5052.0027.5031.5
197IPopov, DenisR 215421045.035.5046.5021.0029.0
2023ITurcheniak, YuryR 181619395.034.5045.0019.5026.0
2148kStepien, Janusz022005.034.0043.5019.0026.0
2218IMilchenko, ValeriiR 191517875.034.0043.0020.0028.0
2316kPazurkiewicz, JanuszR 197522005.033.0042.0022.2527.5
2462
Uzunov, Yakov010005.032.0042.5020.5025.0
2540
Bedenko, Nikita157315735.032.0042.0020.7523.5
2637IIDombrowski, MarekR 162218005.030.0039.5018.5020.0
2724IBieluszewski, HenrykR 180220005.027.0034.5020.0021.0
2845II+Godzwon, IwoR 142519004.535.0045.0018.5024.0
2921IWilmanowicz, SławomirR 185020004.533.0042.0013.0024.5
3029IPrzerwa, WaldemarR 173320004.531.5040.5013.5022.0
3158
Sadokhin, Aleksei010004.529.5038.5014.5022.0
3234
Kvachko, Anastasiya168616864.036.0045.5016.0023.0
3353IIBiegajski, Roman018004.031.5040.0014.5018.0
3456IVBartkowski, Mariusz014004.031.0040.5017.7521.5
3531II+Sołtyk, LeszekR 171619004.029.5038.5014.7520.0
3630IIPrzeperski, WitoldR 173118004.029.5038.0015.5022.0
3728
Oszejko, KrzysztofR 176210004.029.5037.0013.5023.0
3860
Reznik, Sofya010004.028.0037.0011.0018.0
3942I+Wilk, OktawiaR 153119004.028.0036.5013.0019.0
4050IIBieluszewski, Artur018004.027.5034.0013.5015.0
4132IPaziak, PatrykR 169620004.027.0036.0012.0019.0
4227
Nikolaenko, Ruslan176217624.027.0032.5011.0017.0
4339IIZawadzki, Krzysztof159418004.024.0030.5011.2511.5
4436IIMańkowski, MariuszR 162918003.528.5036.0011.0016.5
4557
Berlinski, Krzysztof010003.526.5033.009.0012.5
4654IIIZakrzewski, Waldemar016003.525.0031.008.5013.0
4719IAleksandrowicz, MarekR 189820003.033.0043.0012.0021.0
4844IIBrzeziński, StanisławR 146418003.032.5041.5011.5017.0
4933IIKarpiński, Ryszard169018003.030.0039.008.5018.0
5052IIMajdan, Zygmunt018003.029.0037.007.0019.0
5143IINiedźwiecki, SławomirR 146518003.026.5035.5010.7515.0
5263
Sadokhina , Nadezhda010003.026.0033.508.5015.5
5364
Wysocki, Ryszard010003.024.0029.507.5012.5
5455IIITorhan, Adrian016003.024.0029.507.0012.0
5561
Majdan, Mateusz010003.022.0027.505.0013.0
5625IIAlbin, GrzegorzR 178418002.033.0043.5010.0017.0
5746IIIGurbowicz, JózefR 123016002.029.0036.505.0010.0
5841IIILipski, EdwardR 153616002.026.5033.001.0011.0
5938IIWieczorek, JanR 161118001.027.0036.503.008.0
6047IIIDejna, Mirosław113416001.021.5028.500.003.0
619IKaczmarek, ArkadiuszR 210120000.021.0027.000.000.0
6120ISzymanski, JanR 186720000.021.0027.000.000.0
6151IIKołodziejski, Marcin018000.021.0027.000.000.0
6159
Kvachko, Nastya010000.021.0027.000.000.0

II Malbork Junior Open
M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingR. ChArb.Pkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
19
Subatovich, Daniil0100007.536.5046.5036.7537.5
24IFilipska, MajaR 1263180014966.536.5047.0033.0031.0
312
Khomkolov, Aleksandr0100006.536.0046.5031.2531.0
414
Shadrin, Egor0100006.534.0042.5025.5034.0
511
Dyatlov, Dmitriy0100006.033.0042.5022.0030.5
61
Losev, Vladimir1851185105.532.5041.0018.7528.0
73IIMaćkowiak, FilipR 1365180014614.531.0039.5011.0019.5
82IIPawletko, SzymonR 1423180014804.034.5043.0014.2521.5
96IVNowak, Łukasz0140013913.530.5039.008.5020.0
1013
Loseva, Margarita0100003.525.5034.009.7516.0
1110
Kuznetcova, Valeriia0100003.029.5037.007.2517.0
125IIWyrzykowska, AleksandraR 1192160013823.029.0036.507.5011.0
137IVGrunberg, Michał0140013382.029.0036.506.5010.0
148
Mashtakov, George0100001.027.0035.502.008.0