piątek, 9 listopada 2012

Marek Dackiewicz wygrał IX Turniej z cyklu Grand Prix Malborka

Turniej IX z cyklu Grand Prix Malbork 2012
 Ratusz Stare Miasto 13, 2012-11-08 Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

MTytNazwisko ImięFedEloRanPktMBchBchLZPro
1II+Dackiewicz, MarekPOL189718006.021.5030.50524.5
2ITraczewski, WojciechPOL177820005.520.5029.00525.0
3IIWojszkun, TadeuszPOL173618005.020.0029.00520.0
4IIAlbin, GrzegorzPOL179018004.521.5031.00318.5
5IIWieczorek, JanPOL163218004.021.5029.50418.0
6IIPaziak, PatrykPOL167218004.019.5026.50418.0
7IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.018.0025.00416.0
8IIISpich, TomaszPOL016004.017.0024.00413.0
9II+Wojtacha, PiotrPOL181918004.017.0023.50315.5
10IVKwiatkowski, MateuszPOL014003.520.5028.50316.5
11IVKłosowski, GrzegorzPOL014003.015.5022.50313.0
12VTorhan, AdrianPOL012003.015.5021.50312.0
13IIBrzeziński, StanisławPOL018003.015.0022.50310.0
14IVSpich, JanuszPOL014002.517.0023.50210.0
15VMarks, BartoszPOL012002.014.0019.00211.0
16IIICharyga, WładysławPOL016002.013.5018.5024.0
17VGodz, DanielPOL012002.012.5017.5026.0
18IVRonżewska, KarolinaPOL012501.013.5019.5011.0