niedziela, 17 czerwca 2012

Mistrzostwa województwa pomorskiego dzieci do lat 7 - wyniki


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO DZIECI DO LAT 7 W SZACHACH

CHŁOPCY

Gdynia 2012-06-16/2012-06-16
Tempo gry: P'15 Sędzia: Anna Mrozińska

Wyniki końcowe


MNrTytNazwisko ImięELORanKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
13VDembicki, Karol01200TKKF Rzemyk Gdynia7,021,5030,00728,0
22IVBekier, Piotr01400Żukowo6,020,0029,50625,0
318Dera, Tymon01000Kartuzy5,021,5032,00521,0
45VBerdys, Karol01200Gdańsk5,018,0025,50519,0
510VŁobaczewski, Hubert01200TKKF Rzemyk Gdynia5,017,5024,00519,0
614Turzyński, Kacper01000Pępowo4,523,5033,50420,0
79VSapieha, Filip01200UKKS Biała Królowa Pruszcz Gd4,519,0026,00418,0
815Śleszycki, Michał01000Gdańsk4,024,0032,00421,0
97VPietrzak, Jakub01200TKKF Rzemyk Gdynia4,022,0031,00420,0
1012VMańka, Bartosz01200Gdańsk4,021,0029,50419,0
1113VHebanowski, Marek01200TKKF Rzemyk Gdynia4,020,5028,00318,5
121IVHomza, Dominik01400MDK Gdynia4,019,5029,00416,0
138VLewańczyk, Robert01200TKKF Rzemyk Gdynia4,018,0025,00315,5
144VKowalski, Jakub01200Gdańsk4,017,5024,50417,0
1516Przybyszewski, Marcel01000Czerwony Kapturek Malbork4,017,0023,50415,0
1629Cempel, Kajetan01000TKKF Rzemyk Gdynia3,517,5024,50313,0
1719Ostrowski, Kamil01000Gdynia3,516,0023,50312,0
1821Noszczyński, Filip01000TKKF Rzemyk Gdynia3,515,5021,50311,5
196VGrzywacz, Łukasz01200TKKF Rzemyk Gdynia3,515,5021,00211,0
2023Berdys, Kamil01000Gdańsk3,512,0017,00212,0
2134Zdunek, Mikołaj01000Słupsk3,019,0026,50315,0
2211VRybicki, Konrad01200TKKF Rzemyk Gdynia3,016,5024,50314,0
2331Szydłowski, Dawid01000Gdańsk3,015,5021,00311,0
2420Piechocki, Kacper01000Gdańsk3,014,0022,5029,0
2524Mitjaniec, Szymon01000TKKF Rzemyk Gdynia3,012,5017,5028,5
2617Lewandowski, Igor01000TKKF Rzemyk Gdynia2,518,0025,00211,0
2722Szymborski, Fabian01000TKKF Rzemyk Gdynia2,517,0023,50110,5
2826Kulesza, Maciej01000TKKF Rzemyk Gdynia2,513,5019,5006,5
2925Brzozowski, Piotr01000Gdańsk2,511,0016,0017,5
3027Matofi, Mikołaj01000TKKF Rzemyk Gdynia2,015,5023,0029,0
3130Kostka, Fabian01000Gdańsk2,015,5021,0008,5
3233Popławski, Jakub01000Gdynia2,015,0020,5018,0
3332Kacprzyk, Hubert01000Władysławowo1,515,5020,5006,0
3428Terlecki, Maurycy01000Gdańsk0,015,0021,5000,0

W Mistrzostwach wystartował reprezentant przedszkola "Czerwony Kapturek" z Malborka - Marcel Przybyszewski, który zdobył 4 punkty i zajął dobre 15 miejsce.

czwartek, 14 czerwca 2012

VI Turniej z cyklu Grand Prix Malborka 2012 dla Grzegorza Albina


Turniej VI z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-06-14/2012-06-14
Tempo gry: P'10  Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MNrTytNazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
19IIAlbin, GrzegorzPOL018006.021.0029.50523.01975
23ITraczewski, WojciechPOL178020005.521.5030.00522.01950
35II+Wojtacha, PiotrPOL018005.021.5030.50423.51900
47IIDackiewicz, MarekPOL018005.021.0029.50521.01800
52IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.523.0031.50419.01850
610IIPaziak, PatrykPOL018004.521.0027.50318.01675
74IIKałużny, KrzysztofPOL158518004.518.5027.00419.01775
812IIISpich, TomaszPOL016004.019.5027.50417.01650
96IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.019.0027.00419.01607
1025VTorhan, AdrianPOL012004.019.0026.00415.01525
1116IVKłosowski, GrzegorzPOL014004.016.0022.00413.01450
121IIPrzeperski, WitoldPOL180418003.522.0030.50320.01750
1315IVSpich, JanuszPOL014003.517.5024.50212.01500
1422VMarks, BartoszPOL012003.515.0023.00313.51332
158IIGiętkowski, GrzegorzPOL018003.515.0022.50312.01507
1618IVKonieczka, MateuszPOL014003.515.0020.5039.51400
1717IVKwiatkowski, MateuszPOL014003.018.5025.50212.51500
1811IIICharyga, WładysławPOL016002.518.0025.00213.51400
1924VGodz, DanielPOL012002.515.5022.00212.51325
2013IVMroczkowski PawełPOL014002.514.5020.50210.01275
2119IVRonżewska, KarolinaPOL012502.514.0018.5026.01282
2220VJankowski, RobertPOL012002.513.5020.5027.51232
2314IVZalewski, JanPOL014002.513.0017.5019.01207
2426Przybyszewski, MarcelPOL010002.015.0019.5029.01150
2521VPogorzalski, DanielPOL012002.013.5018.0027.01207
2623VNiedbało, MiłoszPOL012000.514.5021.0000.51032

środa, 6 czerwca 2012

14 czerwca kolejny turniej z cyklu Grand Prix Malborka


Szanowni Państwo 
 
Uprzejmie przypominam o terminie ostatniego przed przerwą wakacyjną turnieju z cyklu Grand Prix Malbork 2012 - tj 14 czerwca 2012 roku (czwartek w przyszłym tygodniu).
 
Serwis internetowy turnieju dostępny jest pod adresem:
 
Zapraszam do wzięcia udziału w turnieju - początek godz 16:00 w Galerii na Lewo MCKiE w Malborku PLac Słowiański 18.
Pozdrawiam
T.Wojszkun