czwartek, 14 czerwca 2012

VI Turniej z cyklu Grand Prix Malborka 2012 dla Grzegorza Albina


Turniej VI z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-06-14/2012-06-14
Tempo gry: P'10  Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MNrTytNazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
19IIAlbin, GrzegorzPOL018006.021.0029.50523.01975
23ITraczewski, WojciechPOL178020005.521.5030.00522.01950
35II+Wojtacha, PiotrPOL018005.021.5030.50423.51900
47IIDackiewicz, MarekPOL018005.021.0029.50521.01800
52IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.523.0031.50419.01850
610IIPaziak, PatrykPOL018004.521.0027.50318.01675
74IIKałużny, KrzysztofPOL158518004.518.5027.00419.01775
812IIISpich, TomaszPOL016004.019.5027.50417.01650
96IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.019.0027.00419.01607
1025VTorhan, AdrianPOL012004.019.0026.00415.01525
1116IVKłosowski, GrzegorzPOL014004.016.0022.00413.01450
121IIPrzeperski, WitoldPOL180418003.522.0030.50320.01750
1315IVSpich, JanuszPOL014003.517.5024.50212.01500
1422VMarks, BartoszPOL012003.515.0023.00313.51332
158IIGiętkowski, GrzegorzPOL018003.515.0022.50312.01507
1618IVKonieczka, MateuszPOL014003.515.0020.5039.51400
1717IVKwiatkowski, MateuszPOL014003.018.5025.50212.51500
1811IIICharyga, WładysławPOL016002.518.0025.00213.51400
1924VGodz, DanielPOL012002.515.5022.00212.51325
2013IVMroczkowski PawełPOL014002.514.5020.50210.01275
2119IVRonżewska, KarolinaPOL012502.514.0018.5026.01282
2220VJankowski, RobertPOL012002.513.5020.5027.51232
2314IVZalewski, JanPOL014002.513.0017.5019.01207
2426Przybyszewski, MarcelPOL010002.015.0019.5029.01150
2521VPogorzalski, DanielPOL012002.013.5018.0027.01207
2623VNiedbało, MiłoszPOL012000.514.5021.0000.51032

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz