czwartek, 29 marca 2012

W dniu 24 marca Zarząd PZszach przyjął MCKiE Malbork jako członka zwyczajnego Związku.

Powyżej karta rejestracyjna naszego klubu.
Od dzisiaj po przemianach organizacyjnych MCKiE Malbork jest pełnoprawnym członkiem Polskiego Związku Szachowego.
Podziękowania dla Tadka Wojszkuna który "dopilnował" wszelkich formalności i dla Pani Dyrektor Aleksandry Kapejewskiej, która wsparła malborskich szachistów.

Już w najbliższą sobotę pierwsza impreza zorganizowana przez nowy klub - Mistrzostwa Powiatu Malborskiego przedszkolaków, dzieci i juniorów - zapisy tu

niedziela, 4 marca 2012

Wojtek Traczewski wygrał turniej w Lipuszu


V Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2012


MNTytZawodnikELORanPkt.MBBchWinPro
11ITraczewski, Wojciech178020008.038.0050.50738.5
26IIAndrzejewski, Konrad018008.036.0048.00739.5
32IIPelowski, Zdzisław163118007.537.5049.50636.5
49IIIPelowski, Maciej016005.531.5041.00527.0
511IIIGóra, Sebastian016005.039.0049.50524.0
63IIKurcaba, Łukasz159518005.038.0047.50428.0
75IIZalewski, Jarosław018005.035.0045.50528.0
84IITrzebiatowski, Jarosław135718005.033.5044.00425.5
98IILitwiński, Wojciech018005.033.0043.50526.0
1015IVMuchowski, Bogumił014005.026.5033.00417.0
1110IIIModrzejewski, Fabian016005.024.5031.50422.0
127IITrzebiatowski, Andrzej018004.537.5047.00426.5
1314IVPelowski, Krzysztof014004.532.5043.50323.5
1412IIIBałachowski, Damian016004.528.5037.50421.5
1516IVLubecki, Łukasz014004.033.0042.50423.0
1620Muchowski, Franciszek010004.030.0036.50322.0
1718VMuchowska, Kornelia011003.528.5035.50216.5
1821Gierszewski, Tomasz010003.026.5033.00218.0
1919Muchowski, Jakub010003.025.0032.00213.0
2017VModrzejewski, Paweł012002.024.0030.0017.0
2113IVBorzyszkowski, Łukasz014002.022.5029.50112.0

czwartek, 1 marca 2012

Grzegorz Albin zwyciężył w III turnieju z cyklu Grand Prix Malborka 2012


Turniej III z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-03-01/2012-03-01
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
14IIAlbin, GrzegorzPOL018006.523.0031.50626.52025
23IIKałużny, KrzysztofPOL158518005.521.0029.50521.01900
32ITraczewski, WojciechPOL178020005.025.0034.50522.01900
410IIDackiewicz, MarekPOL018005.023.5032.00422.51800
51IIWojszkun, TadeuszPOL179018005.023.0033.00522.01925
65IIWojtacha PiotrPOL018005.021.5030.00522.01850
79IIPaziak, PatrykPOL018005.019.5027.50519.01675
811IIISpich, TomaszPOL016004.517.0023.50415.51550
97IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.020.5027.50418.01525
106IIWieczorek, JanPOL018004.019.5027.00418.01575
118IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.019.0026.00419.01575
1213IVKwiatkowski, MateuszPOL014004.018.5027.50417.01475
1318IVSkoczylas ZbigniewPOL014004.015.5023.00414.01450
1415IVKrakowiak, KrzysztofPOL014003.520.0027.50316.51450
1519IVZalewski, JanPOL014003.518.5025.50314.51450
1624VPachucki, KarolPOL012003.518.0025.00313.51400
1722VNierzwicki, AdamPOL012003.517.5024.50313.51425
1814IVKłosowski, GrzegorzPOL014003.515.0022.00314.51275
1916IVSpich, JanuszPOL014003.017.0023.50314.01429
2030Buszman, AdamPOL010003.015.5020.00212.01144
2121VGodz, DanielPOL012003.015.0021.50310.01300
2228Ziniewicz LukaszPOL010003.015.0021.0029.01144
2317IVKonieczka, MateuszPOL014003.014.5020.00311.01275
2412IIICharyga, WładysławPOL016003.012.0017.5039.01175
2527Cieślakowski, KacperPOL010002.017.0024.00212.01300
2623VFabiś, DominikPOL012002.015.5021.5016.01200
2726Torhan, AdrianPOL010002.015.0021.0016.01114
2825VMarks, BartoszPOL012002.013.0018.5025.01150
2920VPogorzalski, DanielPOL012002.011.0016.5026.01000
3029Walder, TomaszPOL010001.014.5020.0016.01080
3131Ziniewicz LeonPOL010001.013.0017.5007.0943