czwartek, 1 marca 2012

Grzegorz Albin zwyciężył w III turnieju z cyklu Grand Prix Malborka 2012


Turniej III z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-03-01/2012-03-01
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
14IIAlbin, GrzegorzPOL018006.523.0031.50626.52025
23IIKałużny, KrzysztofPOL158518005.521.0029.50521.01900
32ITraczewski, WojciechPOL178020005.025.0034.50522.01900
410IIDackiewicz, MarekPOL018005.023.5032.00422.51800
51IIWojszkun, TadeuszPOL179018005.023.0033.00522.01925
65IIWojtacha PiotrPOL018005.021.5030.00522.01850
79IIPaziak, PatrykPOL018005.019.5027.50519.01675
811IIISpich, TomaszPOL016004.517.0023.50415.51550
97IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.020.5027.50418.01525
106IIWieczorek, JanPOL018004.019.5027.00418.01575
118IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.019.0026.00419.01575
1213IVKwiatkowski, MateuszPOL014004.018.5027.50417.01475
1318IVSkoczylas ZbigniewPOL014004.015.5023.00414.01450
1415IVKrakowiak, KrzysztofPOL014003.520.0027.50316.51450
1519IVZalewski, JanPOL014003.518.5025.50314.51450
1624VPachucki, KarolPOL012003.518.0025.00313.51400
1722VNierzwicki, AdamPOL012003.517.5024.50313.51425
1814IVKłosowski, GrzegorzPOL014003.515.0022.00314.51275
1916IVSpich, JanuszPOL014003.017.0023.50314.01429
2030Buszman, AdamPOL010003.015.5020.00212.01144
2121VGodz, DanielPOL012003.015.0021.50310.01300
2228Ziniewicz LukaszPOL010003.015.0021.0029.01144
2317IVKonieczka, MateuszPOL014003.014.5020.00311.01275
2412IIICharyga, WładysławPOL016003.012.0017.5039.01175
2527Cieślakowski, KacperPOL010002.017.0024.00212.01300
2623VFabiś, DominikPOL012002.015.5021.5016.01200
2726Torhan, AdrianPOL010002.015.0021.0016.01114
2825VMarks, BartoszPOL012002.013.0018.5025.01150
2920VPogorzalski, DanielPOL012002.011.0016.5026.01000
3029Walder, TomaszPOL010001.014.5020.0016.01080
3131Ziniewicz LeonPOL010001.013.0017.5007.0943

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz