niedziela, 25 września 2011

IM Leonid Gorni zwyciężył w XIV Międzynarodowym Turnieju Szachowym o puchar Zamku Malborskiego 2011

XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy

 o puchar Zamku Malborskiego

Muzeum Zamkowe w Malborku - sala „Karwan” 2011-09-24/2011-09-25
Tempo gry: P'30
Organizator: MDK Malbork

Wyniki końcowe


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IMGorin, LeonidRUS244324007.541.5053.5043.5038.5
2IMShkapenko, PavelRUS240724007.541.0052.5042.5039.0
3kUstich, EkaterinaRUS182320007.039.0049.0037.5032.0
4kFlis, PawełPOL201722007.037.5048.0035.7534.5
5mBelousov, GennadiyRUS218423006.542.5055.5039.2536.0
6kBieluszewski, PiotrPOL211722006.540.0051.5034.2536.0
7WIMSzmacińska, GrażynaPOL218122006.538.5049.5032.7533.5
8FMOkruciński, TadeuszPOL228123006.043.5056.0034.7535.5
9kDąbrowski, WojciechPOL224222006.042.0053.5033.5034.0
10IUlanowski, KarolPOL193720006.038.0048.5029.7532.0
11kMarszk, KazimierzPOL205022006.038.0048.5028.5031.0
12kJeske, KirstenGER204620006.036.0045.0028.0027.0
13kBaumann, DariuszPOL210022006.036.0045.0027.0031.0
14IIZakrzewski, RobertPOL018006.035.5045.0026.5028.0
15ICiesielski, TomaszPOL181220006.030.0038.0023.0027.0
16k+Staszewska, AnnaPOL199520005.537.5049.0026.2529.0
17IISzmaciński, SławomirPOL185718005.537.0045.5024.2530.5
18IMakowski, TomaszPOL020005.536.5047.5028.0030.0
19kJeske, EckhardGER223322005.536.0046.0026.7531.0
20IBieluszewski, HenrykPOL186120005.535.0044.0024.0030.0
21IIMackiewicz, MarcinPOL183118005.533.5044.0023.2526.0
22IIGniado, RadosławPOL180818005.533.5043.5023.7524.5
23IFilipek, HalinaPOL172918005.533.5042.5023.2528.0
24IIKarpiński, RyszardPOL171018005.533.5042.5021.5027.0
25ISiwoń, ZbigniewPOL181120005.533.5040.5021.7526.0
26IIDackiewicz, MarekPOL018005.529.0038.5021.2521.0
27kTurcheniac, MariyaRUS199520005.038.5050.0025.0031.0
28IIZaleski, ŁukaszPOL169918005.038.5047.5023.2529.5
29IIOszejko, KrzysztofPOL018005.036.0046.5023.5028.5
30IIAlbin, GrzegorzPOL018005.036.0044.0024.5025.5
31Bartoszek, HenrykPOL010005.035.5046.5021.2528.0
32IIJanik, IgorPOL168618005.035.0044.5021.0027.0
33IŚciwarski, MariuszPOL187420005.034.5045.0023.0028.0
34IIDetko, WiesławPOL018005.033.5040.5018.5026.0
35IITurcheniac, YuryRUS188218005.033.0042.5022.5027.5
36kStępień, JanuszPOL022005.032.5042.5019.0025.0
37IISzymanowski, IgorPOL154018005.031.0040.0018.0024.0
38IIBieluszewski, ŁukaszPOL171318005.031.0037.0015.5023.5
39II+Ossowski, BolesławPOL165618005.030.0037.5017.5023.0
40IISkonieczny, RafałPOL018005.028.5036.5018.0021.5
41IIIZakrzewski, WaldemarPOL016004.538.0048.5022.5026.0
42ILeonov, EvgenyRUS020004.536.0046.0018.7527.5
43IISołtyk, LeszekPOL189618004.535.0045.5022.0027.0
44IIKwiatkowski, AndrzejPOL018004.535.0045.0021.5023.5
45IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.533.5043.5019.2524.5
46IIIBober, WojciechPOL016004.531.0036.5013.2520.0
47IMorozov, AndreyUKR182820004.529.0040.0016.7520.5
48IISawaniewicz, MarcinPOL173118004.529.0038.5016.0018.5
49IIISadokhin, AlexeyRUS016004.528.0036.5015.0019.5
50IIISpich, TomaszPOL016004.033.0042.0017.7519.0
51ITraczewski, WojciechPOL178020004.032.5043.0016.5023.5
52ISiwoń, BogdanPOL192120004.032.5042.0018.2526.5
53IMakowska, EdytaPOL018004.032.5042.0014.5021.0
54IIWieczorek, JanPOL018004.032.0041.0016.0021.0
55IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.030.0038.5010.5018.0
56IIFlieger, ZbigniewPOL018004.028.5036.5014.0019.0
57IILavrovsky, KonstantinRUS018004.028.0035.5011.5017.0
58IIIUlanowski, MarekPOL016004.027.5033.009.5016.0
59IIPaziak, PatrykPOL018004.025.5032.5010.0019.0
60IIIWerbickas, StanislawLTU016004.025.5032.0010.5017.0
61IIIZakrzewska, KarolinaPOL014004.024.5031.5012.0015.0
62IIBieluszewski, ArturPOL018003.533.5042.5012.5017.5
63IIWojtacha, PiotrPOL018003.532.5042.5012.7519.5
64IIIDejna, MirosławPOL121516003.526.5035.509.2513.5
65Krakowiak, TomaszPOL010003.526.5033.5010.7516.5
66IVSpich, JanuszPOL014003.526.0033.509.7516.0
67IIKałużny, KrzysztofPOL158518003.031.5041.0014.0022.0
68IIIWitko, DawidPOL016003.030.5038.509.5016.0
69IIICharyga, WładysławPOL016003.028.0037.009.0015.0
70Passion, PawełPOL010003.027.5035.506.2516.0
71IIUlanowski, PiotrPOL018003.026.0033.507.5015.0
72Passion, FranciszekPOL010003.025.0030.007.0011.0
73VTrofimov, AlekseyRUS012003.023.5029.506.0010.0
74VGrigorenko, DanilRUS012003.023.5028.004.0012.0
75IVZacharzewski, MichałPOL014003.022.5029.006.0010.0
76IVKrakowiak, KrzysztofPOL014003.020.0026.504.509.0
77IMiroshnik, ElenaRUS018002.525.5032.5011.7513.0
78IVSoloviova, OlgaRUS012502.524.0030.004.7512.0
79IVCzarnecka, Lidia JaninaPOL012502.023.5030.002.759.0
80IVGrabala, AdamPOL014002.023.5029.002.009.0
81IIIMirochnik, AlexeyRUS016002.019.5025.001.009.0
82IIKrotowski, EugeniuszPOL018001.027.5033.502.008.0
83IIISidorov, ArseniyRUS016001.021.5027.000.003.0
84IVSidorov, EgorRUS014000.020.5026.500.000.0

IM Leonid Gorin




Ekaterina Ustich - niespodzianka turnieju. Świetna gra i trzecie miejsce. 


Władysław Charyga z Malborka. Nestor turnieju zdobył 3 pkt i zajął 69 miejsce


Stały gość naszego turnieju Mirosław Dejna


Krzysztof Krakowiak z Malborka: 3 punkty i 76 miejsce


Wojtek Traczewski z Malborka. 51 miejsce - 4 pkt.


Marek Dackiewicz - 5,5 pkt i 26 miejsce. Po prawej mój przyjaciel z Olsztyna Andrzej Kwiatkowski. Okazało się, że potrafi jeszcze grać -:). Wynik 50% i 44 lokata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz