niedziela, 4 grudnia 2011

X turniej z cyklu Grand Prix Malborka wygrał Marek Dackiewicz. W całym cyklu triumfował Krzysztof Kałużny


Turniej X z cyklu Grand Prix Malbork 2011

MDK Malbork Plac Słowiański 18 2011-12-01
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
1IIDackiewicz, MarekPOL018007.021.5030.00728.02075
2IINiedźwiecki, SławomirPOL018005.521.0030.00522.01925
3IIWieczorek, JanPOL018005.016.5025.00520.01675
4IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.522.0032.00419.01750
5IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.520.5029.50419.01900
6IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.023.0033.50420.01825
7ITraczewski, WojciechPOL178020004.021.0031.00317.51825
8IIKałużny, KrzysztofPOL158518004.020.5029.00317.51775
9IIISpich, TomaszPOL016004.018.5024.50415.01550
10IISmoliński, DawidPOL171718004.017.0023.00418.01650
11IIICharyga, WładysławPOL016004.015.5024.00414.01525
12IVSpich, JanuszPOL014004.015.5021.50412.01425
13IIPaziak, PatrykPOL018003.518.0024.50316.01625
14IVKrakowiak, TomaszPOL014003.017.0023.50313.01300
15IVKrakowiak, KrzysztofPOL014003.017.0022.50312.01450
16VNierzwicki, AdamPOL012003.016.5024.00313.01350
17Fabiś, DominikPOL010003.013.0019.0038.01150
18IVHolc, GrzegorzPOL014002.017.5025.50210.01300
19Przybylska, OliwiaPOL010002.017.5024.00110.01143
20Piotrkiewicz MaciejPOL010002.015.0021.5027.01133
21Ziniewicz LeonPOL010002.013.0016.5025.0972
22Przybylski, PiotrPOL010002.012.0015.5026.01001
23Torhan, AdrianPOL010001.517.5023.0014.51075
24Fabis SlawomirPOL010001.517.5022.0012.51133
25Ziniewicz EmilPOL010000.013.5018.0000.0772

Marek Dackiewicz

Marek Dackiewicz wygrał wszystkie partie.
Walka toczyła się w zasadzie już tylko o dalsze miejsca i ostatecznie na podium znalazł się Sławomir Niedźwiedzki i Jan Wieczorek.
Dobre czwarte miejsce zajął Grzegorz Giętkowski.

W całym cyklu Grand Prix Malborka na 2011 rok triumfowała systematyczność. Dwa pierwsze miejsca zajęli zawodnicy którzy grali we wszystkich turniejach Grand Prix.

I tak miejsce pierwsze przypadło Krzysztofowi Kałużnemu, który zgromadził 53,5 punktu, miejsce drugie zajął Tadeusz Wojszkun - 49 pkt (brawo trudna rola zawodnika i sędziego), a miejsce trzecie zajął Marek Dackiewicz który zdobył 45 pkt (uzyskanych tylko w 8 turniejach).

Dobre miejsca zajęli "weterani" malborskich szachów.
Na miejscu piątym uplasował się Grzegorz Giętkowski (38,5 pkt), na szóstym Jan Wieczorek (32,5 pkt) a na siódmym Władysław Charyga (31,5 pkt).
Gratulacje !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz