piątek, 6 stycznia 2012

I turniej z cyklu Grand Prix Malborka na 2012 rok wygrał Wojtek Traczewski


Turniej I z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MDK Malbork Plac Słowiański 18 2012-01-05/2012-01-05
Tempo gry: P'10
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki - runda 7


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
12ITraczewski, WojciechPOL178020006.022.0030.50622.01950
29IIAlbin, GrzegorzPOL018005.521.5029.50522.01925
34IIDackiewicz, MarekPOL018005.023.5032.50523.01875
43IIKałużny, KrzysztofPOL158518005.022.5031.50523.01900
58IIGiętkowski, GrzegorzPOL018005.019.5027.50518.01675
65IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.520.0026.00419.01725
77IIPaziak, PatrykPOL018004.022.5031.50419.01700
81IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.020.5029.00419.01725
910IIICharyga, WładysławPOL016004.018.5027.00417.01475
1011IIISpich, TomaszPOL016004.018.5026.00418.01575
1112IVZalewski JanPOL014004.017.5025.50414.01500
1215IVKwiatkowski, MateuszPOL014004.016.5023.00415.01450
1313IVSpich, JanuszPOL014003.018.0026.00312.01425
1414IVHolc, GrzegorzPOL014003.016.5023.50310.01275
1516VNierzwicki, AdamPOL012003.016.0023.0039.01200
1617Marks BartoszPOL010003.014.5020.00310.01250
1721Torhan, AdrianPOL010003.014.5020.0039.01200
1824Fabiś, DominikPOL010002.515.0019.5029.51100
196IIWieczorek, JanPOL018002.017.0024.00212.01467
2020Przybylska, OliwiaPOL010002.015.5021.5027.01125
2118Ziniewicz LeonPOL010002.015.0021.0029.01144
2222Ziniewicz EmilPOL010002.012.5016.0015.0900
2319Przybylska, JuliaPOL010001.513.5018.0015.5950
2423Fabis SlawomirPOL010001.011.0016.0002.0772

ChessArbiter Pro (v.4.27) (C) A.Curyłohttp://www.chessarbiter.com/
Lic:0323 Właściciel: Tadeusz Wojszkun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz