niedziela, 5 maja 2013

Pavel Shkapenko wygrał Turniej szachowy z okazji rocznicy "Konstytucji 3 Maja" w Tczewie. Grał zawodnik MCKiE Malbork - Jan Wieczorek


MTytNazwisko ImięFedELORanPktMBBchW
1IMShkapenko, PavelRUS240724008.542.0053.008
2I++Paszek, KrzysztofPOL214421007.039.5052.007
3mKoc, PrzemysławPOL234623006.539.5053.006
4I++Zieliński, WojciechPOL214521006.539.5052.006
5
Belousov, GennadiyRUS223222326.041.0054.003
6kBieluszewski, PiotrPOL211122006.041.0053.005
7kBugalski, MichałPOL216122006.038.5050.005
8II+Garbowski, JakubPOL168718006.038.5049.506
9k++Kempiński, TomaszPOL219122006.036.0046.005
10IDombrowski, BartoszPOL194320006.034.5046.506
11IZiemann, JaroslawPOL194720006.031.5041.006
12IKirszenstein, AdamPOL209620005.537.5048.505
13kDąbrowski, WojciechPOL224222005.536.0045.505
14kKempiński, ZdzisławPOL220222005.530.5039.505
15IIAlbin, GrzegorzPOL179018005.036.0045.505
16kMarszk, KazimierzPOL204522005.035.0045.505
17IBieluszewski, HenrykPOL184420005.034.0044.005
18IKrzywkowski, MarcinPOL198420005.033.0044.504
19I++Panek, TadeuszPOL185121005.031.5040.005
20II+Ziółkowski, MarcinPOL179618005.031.0040.505
21IDaniszkowicz, BohdanPOL182920005.029.0035.005
22CMTyda, KrzysztofPOL199022005.028.5038.505
23IIBieluszewski, ŁukaszPOL166918005.028.5036.504
24IZaleski, ŁukaszPOL179120004.539.5050.003
25kPazurkiewicz, JanuszPOL203422004.536.0045.504
26IIPaziak, PatrykPOL162718004.531.0040.504
27kKoc, WładysławPOL215122004.530.5038.504
28IIFabich, KrzysztofPOL165218004.033.0041.503
29IKulling, AleksanderPOL193320004.032.5041.504
30IIWieczorek, JanPOL163218004.031.5039.003
31IIHerold, HenrykPOL150018004.029.5038.004
32IIMałecki, JerzyPOL159518004.028.5036.004
33IDobrowolski, HenrykPOL182820004.028.0037.504
34II+Skorupa, OliwiaPOL151016004.025.5030.504
35IIDombrowski, MarekPOL160218003.530.5039.503
36IOlechnicka, KarolinaPOL166518003.528.0037.003
37IVMaćkowiak, FilipPOL014003.525.0031.003
38
Gurbowicz, JózefPOL010003.524.5031.503
39IWicikowska, AgataPOL149418003.522.0027.003
40ILeś, CzesławPOL187420003.032.0039.003
41IVSosnowski, WitoldPOL014003.029.5034.503
42
Bławat, FranciszekPOL010003.028.5036.503
43ICybulski, RyszardPOL184020003.028.0035.003
44
Korkowski, RyszardPOL010003.021.5027.003
45
Tanona, RomanPOL010002.528.0033.002
46
Korkowski, KewinPOL010002.022.0027.002
47
Korkowska, AgnieszkaPOL010001.022.5026.501
48
Sierżant, JakubPOL010000.021.5027.500

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz