niedziela, 16 września 2012

Sławomir Niedźwiedzki wygrał VII Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Malborka

Turniej VII z cyklu Grand Prix Malbork 2012

Malbork Ratusz Stare Miasto 13 od godz 16:00 2012-09-06/2012-09-06
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MNrTyNazwisko ImięFed.EloRnPktMBBchLZProRuz
111IINiedźwiecki, SławomirPOL018006.019.5027.00622.01900
25IIAlbin, GrzegorzPOL179018005.522.5030.50525.02000
31kMarszk, KazimierzPOL204522005.520.5028.50524.02050
46ITraczewski, WojciechPOL177820005.019.5028.50519.01825
59IIWieczorek, JanPOL163218004.522.5029.50420.01900
67IIWojszkun, TadeuszPOL173618004.521.5030.00421.01925
73II+Dackiewicz, MarekPOL189718004.519.5028.50419.01775
82IPoniewierski, PiotrPOL202220004.019.0027.00316.01750
94II+Wojtacha, PiotrPOL181918004.017.0024.00416.01725
1012IIISpich, TomaszPOL016004.017.0023.50315.51550
1114IVKwiatkowski, MateuszPOL014003.521.5030.50316.01725
128IIPaziak, PatrykPOL167218003.519.0027.50314.01750
1318IVSkoczylas, ZbigniewPOL014003.515.5022.50311.51525
1410IIGiętkowski, GrzegorzPOL154618003.019.0026.50316.01625
1519IVKrakowiak, TomaszPOL014003.018.0025.00312.01525
1615IVKłosowski, GrzegorzPOL014003.017.5024.50312.01500
1723VTorhan, AdrianPOL012003.013.0020.0038.01325
1813IIICharyga, WładysławPOL016002.516.5023.5029.51525
1920IVMroczkowski PawełPOL014002.514.0019.0027.51325
2022VMarks, BartoszPOL012002.512.0016.0026.51275
2117IVNierzwicki, AdamPOL014002.015.5022.5028.01225
2216IVSpich, JanuszPOL014002.014.0019.0028.01250
2321VJankowski, RobertPOL012001.511.5017.0015.51175
2424Tułowiecki, JanPOL010001.012.0017.5004.01050

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz