poniedziałek, 3 września 2012

Jacek Belczewski wygrał 3 turniej z cyklu letniego Grand Prix Malborka

Turniej III z cyklu Letnie Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Ratusz Stare Miasto 13 2012-08-30
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MNTNazwisko ImięFedEloRanPktMBBchLZProRu
17IIBelczewski, JacekPOL149818005.521.0026.00524.01950
21IPoniewierski, PiotrPOL202220005.021.5030.00521.01950
32IIWojszkun, TadeuszPOL180918005.021.0029.50521.01925
43IIAlbin, GrzegorzPOL180418004.521.5030.00320.51850
58II+Dackiewicz, MarekPOL018004.521.5028.50419.01850
66IIWieczorek, JanPOL163218004.016.5024.50415.01725
74IIPrzeperski, WitoldPOL175718003.520.0029.00315.51750
85IIPaziak, PatrykPOL174418003.517.5025.50313.51675
911IIISpich, TomaszPOL016003.517.0022.50313.51650
1012IIIBelczewski, RomanPOL016003.517.0022.00314.51650
119IIMańkowski MariuszPOL018003.016.5023.0038.01575
1213IVKwiatkowski, MateuszPOL014003.016.5021.00312.01575
1310IIICharyga, WładysławPOL016003.014.0019.00311.01475
1414IVKłosowski, GrzegorzPOL014003.014.0018.00311.01500
1516VTorhan, AdrianPOL012001.516.0020.5014.51350
1615IVMroczkowski PawełPOL014000.016.0023.0000.01150

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz