poniedziałek, 9 lipca 2012

I turniej z cyklu Letnie Grand Prix Malborka wygrał Marek Dackiewicz


Turniej I z cyklu Letnie Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Ratusz 16:00 2012-07-05/2012-07-05
Tempo gry: P'10
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
16IIDackiewicz, MarekPOL018006.023.5032.50624.02025
24ITraczewski, WojciechPOL177820005.020.5029.50521.01850
31II+Wojtacha, PiotrPOL181918005.019.0027.50518.01775
43IIAlbin, GrzegorzPOL180418005.018.0026.50520.01775
52IIWojszkun, TadeuszPOL180918004.523.0032.50422.51800
65IIGiętkowski, GrzegorzPOL154618004.521.5029.50421.51850
716IVKwiatkowski, MateuszPOL014004.519.5028.00414.51700
88IIAndrzejewski, KonradPOL018004.020.0029.00417.01675
97IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.017.5024.50416.01675
109IIIOstrowski, MirosławPOL016003.521.0027.00315.51600
1112IVKonieczka, MateuszPOL014003.514.5020.50311.01450
1218VMarks, BartoszPOL012003.513.0017.50311.01350
1317IVŁabaj, KarolPOL014003.019.0026.50313.01550
1414IVKrakowiak, TomaszPOL014003.017.0022.00313.01500
1510IIICharyga, WładysławPOL016003.014.0018.50310.01300
1611IVKłosowski, GrzegorzPOL014002.518.5023.5029.01325
1713IVSkoczylas, ZbigniewPOL014002.515.5020.5029.01300
1815IVMroczkowski PawełPOL014002.014.0018.5029.01275
1919Przybyszewski MarcelPOL010001.015.0018.5015.01075
2020Przybyszewski, MariuszPOL010000.013.0017.5000.0950

ChessArbiter Pro (v.4.28) (C) A.Curyłohttp://www.chessarbiter.com/
Lic:0323 Właściciel: Tadeusz Wojszkun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz