Wojtek Traczewski pierwszy w Pasłęku czwarty w Morągu

Aktywnie gra w szachy nasz kolega Wojtek Traczewski. Uczestniczył on ostatnio w dwóch turniejach z dobrym wynikiem.

Jak donosi Głos Pasłęka:
Wojciech Traczewski z Malborka wygrał czwarty turniej o Grand Prix Pasłęka w Szachach o Puchar Burmistrza Pasłęka.
Drugie miejsce, co jest niespodzianką zajął Tomasz Droś. Na najniższym stopniu podium znalazł się Roman Kaźmierczak z Morąga. Dotychczasowy lider klasyfikacji Grand Prix Łukasz Przybyłowski zajął piąte miejsce

Z kolei Roman Kazimierczak z Morąga informuje:
W Turnieju Szachowym z okazji „Świąt Majowych” o Puchar Radnego Romana Kazimierczaka, rozegranego w dniu 03 maja 2012 r. w Morąskim Domu Kultury zwyciężył Tomasz Sulkowski.
W rozgrywkach uczestniczyło 18-stu zawodników.
 Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 10 minut dla zawodnika ( 20 minut na partię ).
Zwyciężył Tomasz Sulkowski z Morąga, wynikiem 6,5 pkt. z 7 partii.