wtorek, 15 maja 2012

Grzegorz Albin zwyciężył w V Turnieju z cyklu Grand Prix Malborka 10.05.2012

Turniej V z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-05-10/2012-05-10
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
18IIAlbin, GrzegorzPOL018006.022.0029.00623.01900
23ITraczewski, WojciechPOL178020006.021.0030.00624.01950
37IIDackiewicz, MarekPOL018005.021.5030.50521.01825
41IPoniewierski, PiotrPOL201520005.020.0028.00518.01775
513IVKwiatkowski, MateuszPOL014005.019.5027.50520.01700
62IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.524.5033.50423.51900
74IIKałużny, KrzysztofPOL158518004.524.5033.00423.51800
810IIISpich, TomaszPOL016004.020.0028.50418.01575
912IVSpich, JanuszPOL014004.019.0028.00417.01625
105IINiedźwiecki, SławomirPOL018004.018.5025.50417.01600
1116IVKłosowski, GrzegorzPOL014004.017.5025.50413.01525
129IIICharyga, WładysławPOL016004.017.5023.50416.01425
136IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.017.0025.50416.01525
1415IVNierzwicki, AdamPOL014003.019.5025.50313.01475
1525IVKrakowiak, TomaszPOL014003.018.0027.00314.01450
1611IVZalewski, JanPOL014003.016.5021.50314.01325
1726
Cieślakowski, KacperPOL010003.015.0021.00311.01200
1823
Przybylska OliwiaPOL010003.014.5018.5039.01175
1918VGodz, DanielPOL012003.014.0018.0039.01300
2020VTorhan, AdrianPOL012003.013.5018.5038.01225
2117VMarks, BartoszPOL012002.515.5020.0029.51200
2219VPogorzalski, DanielPOL012002.514.5019.5028.51150
2314IVMroczkowski PawełPOL014002.018.5025.5029.01325
2421VJankowski, RobertPOL012002.013.0019.0026.01125
2522
Przybyszewski, MarcelPOL010001.013.5017.5013.0925
2624
Przybylska JuliaPOL010000.013.5017.5000.0800


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz