niedziela, 12 lutego 2012

Szachowe ferie w Nowym Stawie wygrał Grzegorz Albin

Rozgrywany w sobotę 11 lutego turniej w Nowym Stawie zdominowali obecni i byli zawodnicy klubu MDK Malbork.
Komplet zwycięstw odniósł Grzegorz Albin i to on oczywiście zajął miejsce pierwsze. Szczegółowe wyniki turnieju w tabeli poniżej:


Szachowe ferie w Nowym Stawie

Sala Konferencyjna w Nowym Stawie 2012-02-11
Tempo gry: P'30 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe (6 rund)


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięEloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.RuzNorma
16IIAlbin, Grzegorz018006.015.0022.00621.01972
25IIWojtacha Piotr018005.016.0023.00519.01801
34IIDackiewicz, Marek018005.015.0023.00518.01858
41IIPrzeperski, Witold180418004.016.0025.00416.01743
53IIKalużny, Krzysztof158518004.015.0021.50416.01657
62IISmoliński, Dawid171718004.014.0021.50415.01514
68IISkonieczny, Rafał018004.014.0021.50415.01572
810IIZalewska, Katarzyna016004.014.0020.50415.01514
99IIZalewska, Agnieszka016004.014.0019.50415.01543
107IIWieczorek Jan018004.013.0019.00414.01429
1015VZieliński, Szymon012004.013.0019.00414.01543IV
1214VKonieczka, Mateusz012003.014.0022.00312.01343IV
1311IIZalewska, Ewa016003.013.0020.00312.01429
1412IVZalewski Jan014003.013.0019.00311.01200
1526
Godz, Daniel010003.013.0019.00310.01286V
1613IVKwiatkowski, Mateusz014003.012.0020.00312.01400
1720
Kłosowski, Grzegorz010003.012.0019.0039.01343IV
1817
Pachucki, Karol010003.011.5017.0039.01200V
1928
Marks, Bartosz010003.011.0014.5039.01172V
2030
Pruchniewski Edwin010003.010.5015.50310.01172V
2116
Niedbalo, Miłosz010003.010.0016.0039.01115V
2224
Pogorzalski, Daniel010002.59.0014.0025.01058V
2331
Torhan, Adrian010002.011.5016.5027.0972
2432
Cieślakowski, Kacper010002.011.0015.5028.0972
2522
Fabiś, Dominik010002.010.5018.0017.51086V
2629
Fabiś, Sławomir010002.010.0013.5026.0944
2727
Buszman, Adam010002.010.0013.5025.01029
2823
Ronżewska, Karolina010002.07.0011.5023.01001V
2918
Krych, Radosław010001.512.0016.5016.51029
3021
Banaszkiewicz Natalia010001.09.5015.0013.0886
3119
Frontczak Marcin010000.58.0012.5002.0829
3225
Pachucki, Damian010000.57.5012.0002.0800


ChessArbiter Pro (v.4.27) (C) A.Curyłohttp://www.chessarbiter.com/
Lic:0323 Właściciel: Tadeusz Wojszkun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz