niedziela, 12 lutego 2012

II Turniej Grand Prix Malborka ponownie wygrał Wojciech Traczewski

Turniej II z cyklu Grand Prix Malbork 2012

MCKiE Malbork Plac Słowiański 18 2012-02-02
Tempo gry: P'10 Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki - runda 7


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Ruz
13ITraczewski, WojciechPOL178020006.020.5028.00622.01875
28IIAlbin, GrzegorzPOL018005.522.5029.50523.51900
36IIWojtacha PiotrPOL018005.024.0032.50524.01850
45IIBelczewski, JacekPOL147218005.021.5029.50423.01800
52IIWojszkun, TadeuszPOL179018005.021.5029.00520.01800
64IISmoliński, DawidPOL171718005.020.0028.00520.01675
79IIDackiewicz, MarekPOL018004.522.0030.50419.51750
811IIWieczorek, JanPOL018004.519.5026.50417.51600
97IIPaziak, PatrykPOL018004.516.0022.50416.01475
101IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.019.5028.00415.01625
1019IVKrakowiak, TomaszPOL014004.019.5028.00415.01600
1213IIIBelczewski, RomanPOL016004.019.0027.00417.01575
1314IIICharyga, WładysławPOL016004.019.0027.00416.01600
1415IVSpich, JanuszPOL014004.019.0025.50417.01425
1510IINiedźwiecki, SławomirPOL018003.522.0030.50318.51625
1618IVZalewski, JanPOL014003.520.0027.50317.51525
1716IVKwiatkowski, MateuszPOL014003.517.0024.00314.01375
1829
Ronżewska, KarolinaPOL010003.516.0022.50311.01175
1923
Torhan, AdrianPOL010003.514.0019.50311.01125
2020VKonieczka, MateuszPOL012003.019.0026.50312.01325
2112IIISpich, TomaszPOL016003.017.5023.50215.01350
2224
Cieślakowski, KacperPOL010003.015.5022.00310.01250
2333
Niedbalo, MiłoszPOL010003.014.5020.5029.01125
2425
Marks, BartoszPOL010003.013.5020.00310.01175
2531
Fabiś, DominikPOL010003.013.0018.5038.01150
2622
Pogorzalski, DanielPOL010002.518.5025.50212.51300
2721
Godz, DanielPOL010002.518.0026.50211.01200
2817IVKrakowiak, KrzysztofPOL014002.017.0023.50210.01150
2926
Banaszkiewicz NataliaPOL010002.013.5020.0017.5950
3032
Frontczak MarcinPOL010002.013.0020.0015.5950
3128
Przybylska OliwiaPOL010002.013.0018.5028.0972
3234
Przybylska JuliaPOL010001.512.5018.5016.5944
3327
Pruchniewski EdwinPOL010001.512.0017.5014.0900
3430
Wyłupski, JakubPOL010001.511.5016.5012.5875


ChessArbiter Pro (v.4.27) (C) A.Curyłohttp://www.chessarbiter.com/
Lic:0323 Właściciel: Tadeusz Wojszkun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz