sobota, 5 listopada 2011

W IX Turnieju Grand Prix zwyciężył Krzysztof Kałużny

Turniej IX z cyklu Grand Prix Malborka 2011

MDK Malbork Plac Słowiański 18 2011-11-03
Tempo gry: P'10
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.Ruz
1IIKałużny, KrzysztofPOL158518006.021.5030.001975
2IIDackiewicz, MarekPOL018006.020.0028.501925
3IICzajkowski, AdamPOL018005.022.5030.001825
4IIPaziak, PatrykPOL018004.521.5030.001700
5IIWojszkun, TadeuszPOL179018004.520.0027.001725
6IIGiętkowski, GrzegorzPOL018004.518.5025.501650
7IIISpich, TomaszPOL016004.021.0029.501700
8IIWieczorek, JanPOL018004.020.5029.501675
9IISmoliński, DawidPOL171718004.019.0026.501625
10IIPrzeperski, WitoldPOL180418004.018.0026.501650
11IVSpich, JanuszPOL014004.017.5023.501500
12IVŁabaj, KarolPOL014003.521.0030.001725
13IIICharyga, WładysławPOL016003.018.0025.501450
14VNierzwicki, AdamPOL012003.017.0023.001300
15IIIKamiński JakubPOL016003.016.5022.001400
16Frycki, PiotrPOL010003.013.5019.501172
17IVKrakowiak, KrzysztofPOL014002.517.5025.001375
18IVKrakowiak, TomaszPOL014002.516.5024.001375
19Ziniewicz, ŁukaszPOL010002.514.5020.001040
20Fabiś, SlawomirPOL010002.015.5021.001240
21Torhan, AdrianPOL010002.014.0020.501057
22Fabiś, DominikPOL010002.013.5019.001086
23Ziniewicz LeonPOL010001.512.5017.50967
24Ziniewicz EmilPOL010001.09.5014.50680

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz