środa, 20 lipca 2011

Trwają Mistrzostwa Gdańska. Startuje Marek Dackiewicz i Justyna Skrochocka

XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska

Gdańsk 2011-07-17/2011-07-24

Stan po 4 rundzie


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.Prog.
1GMCyborowski, ŁukaszPOL253725004.06.0011.0010.0
1k++Kempiński, TomaszPOL222722004.06.0011.0010.0
3kJaroch, PawełPOL225022004.05.5011.0010.0
4GMGrabarczyk, MirosławPOL245925004.05.5010.5010.0
5mSopur, LechPOL240923004.04.508.0010.0
6kRybak, TomaszPOL222222003.55.5010.509.0
7IGrajczak, AdrianPOL200020003.55.0010.008.5
8ISmalara, KazimierzPOL195620003.54.508.508.5
9I+Zieliński, MaciejPOL206021003.54.008.008.5
10kHuseynov, VusalAZE217821783.05.5011.509.0
10IMachlowski, SławomirCZE215921593.05.5011.509.0
12I++Zieliński, StanisławPOL215521003.05.5010.508.5
13IUlanowski, KarolPOL193820003.05.0011.009.0
14mBudrewicz, KrzysztofPOL219423003.05.0010.509.0
15IMKhamitskiy, SergeiBLR231623163.05.0010.008.0
16ILeś, CzesławPOL192420003.05.009.509.0
17IPlewa, PiotrPOL186420003.05.009.508.5
18CMTyda, KrzysztofPOL201622003.04.5010.508.0
19IPrzybyłowicz, KazimierzPOL180620003.04.5010.507.0
20I+Kobus, SebastianPOL210421003.04.509.508.0
21k+Olejarczyk, BogdanPOL213722003.04.0010.009.0
22I++Zieliński, WojciechPOL209721003.04.0010.008.0
23kWierzbicka, WiktoriaPOL201420003.04.009.508.0
24kBugalski, MichałPOL224022003.04.009.008.0
24IKanarkiewicz, MichałPOL192420003.04.009.008.0
26II+Sieklucki, AdamPOL184818003.04.009.007.0
26II+Czerw, DawidPOL178418003.04.009.007.0
28IGrabarczyk, SylwesterCZE197119713.04.008.507.0
29IIŁukaszuk, AronPOL183418003.04.008.007.0
29IIDadełło, AndrzejPOL179918003.04.008.007.0
31IIBelczewski, JacekPOL135518003.04.008.006.0
32IParol, PawełPOL191820003.03.507.508.0
33II+Mucha, PiotrPOL186718003.03.507.508.0
34I+Reza, WojciechPOL202621003.03.507.007.5
35IIPofelski, AndrzejPOL189218003.03.506.507.5
36II+Suliborski, ArturPOL170718003.03.006.007.0
37kSzczepaniec, StanisławPOL207522003.03.006.006.0
38kMarszk, KazimierzPOL207622002.55.5011.507.5
39IIISołtyk, LeszekPOL016002.55.0010.008.0
40IIMoszczeński, MiłoszPOL163118002.55.009.506.5
41I+Renkowski, PiotrPOL192421002.54.5010.007.5
42k+Skrochocka, JustynaPOL204120002.54.509.507.5
43IZygmunt, PiotrPOL185420002.54.509.506.5
44I+Cichocka, UrszulaPOL172119002.54.509.006.5
45IIDzikowski, MichałPOL170618002.54.508.507.5
46IINorov, ArtemBLR154118002.54.508.007.5
47IIZaleski, ŁukaszPOL170618002.54.008.006.0
48IIKozłowski, AndrzejPOL018002.54.008.005.0
49I+Dadełło, AleksandraPOL181119002.53.508.006.0
50IICzerwińska, LuizaPOL148316002.53.508.005.5
51IIIWiewiórka, MaciejPOL016002.53.508.005.0
52IPośnik, AndrzejPOL166920002.53.507.506.5
53II+Antolak, JuliaPOL150916002.53.506.006.5
54IITeclaf, PawełPOL150918002.06.009.506.5
55IIKindler, PrzemysławPOL166618002.06.009.506.5
56IIJeńczyk, PiotrPOL158118002.05.509.007.0
57IIIWanecki, KrzysztofPOL016002.05.0010.006.0
58kRak, TomaszPOL206722002.05.009.506.0
59IIBobryk, KonradPOL154818002.05.009.506.0
60IICzajkowski, AdamPOL176118002.05.009.006.0
61IIBebel, HubertPOL018002.05.009.005.0
62IIBebel, AgnieszkaPOL139216002.05.009.004.0
63IIDackiewicz, MarekPOL018002.05.008.505.0
64IIBorsuk, AleksandraPOL016002.05.008.005.0
65IIWiśniewski, SzymonPOL155418002.04.5010.006.0
66IDobrowolski, HenrykPOL190720002.04.508.006.0
67II+Posuniak, KacperPOL183118002.04.009.005.0
68IIKroczka, GromosławPOL149918002.04.009.004.0
69IIDróbka, MarcinPOL143618002.04.009.003.0
70IVWoźniak, KonradDEU013422.04.008.505.0
71II+Posuniak, WeronikaPOL150716002.04.008.505.0
72II+Szymanowski, MateuszPOL178318002.04.008.005.0
73IŻełajtys, JózefPOL020002.04.008.004.0
74ICiesielski, TomaszPOL185820002.04.007.507.0
75IIAftanasiuk, JakubPOL018002.04.007.504.0
75IIPaliwoda, BorysPOL018002.04.007.504.0
77II+Baran, DawidPOL167918002.04.007.006.0
78IIWicikowska, AgataPOL142816002.03.508.004.0
79IKotłowska, AnnaPOL168918002.03.507.506.0
80II+Kropidłowski, MaciejPOL172418002.03.507.505.0
81IIAndrzejewski, WładysławPOL018002.03.507.504.0
82IIKaczanowski, PawełPOL151918002.03.506.506.0
83IIGebler, SzymonPOL137918002.03.506.504.0
84IKaczmarek, AlicjaPOL182918002.03.007.005.0
84IIRycyk, RadosławPOL169918002.03.007.005.0
86IVWierzbicka, WeronikaPOL012502.03.006.505.0
87IICzernow, MarcinPOL018002.03.006.504.0
88IIProkopowicz, AnnaPOL016002.03.006.503.0
89IIBieszk, StanisławPOL170918002.03.006.005.0
89IICzaczyk, KacperPOL151218002.03.006.005.0
91IIIMajocha, TomaszPOL016002.03.005.003.0
92IISzymanowski, IgorPOL148218002.02.006.003.0
93IIWąs, GrzegorzPOL148318002.02.005.503.0
94IITrendowski, MichałPOL018002.02.005.003.0
95IIGniado, RadosławPOL018001.56.0011.505.5
96IIMucha, MarekPOL161718001.55.5010.005.5
97IIGarbowski, JakubPOL157018001.55.009.005.0
98IIZakrzewski, RobertPOL018001.55.008.004.0
99IIRosiński, MichałPOL139818001.54.508.503.5
100IIIPieczyski, ArkadiuszPOL016001.53.508.004.5
101IISzymański, ArturPOL018001.53.507.004.0
102IICzerwiński, BogumiłPOL176318001.53.007.004.0
103IIIBelczewski, RomanPOL016001.53.006.503.5
104IIIKozłowski, PawełPOL016001.53.006.003.0
105IIIBorsuk, AdamPOL016001.05.008.503.0
106IIICieszyński, ArturPOL016001.05.008.002.0
107IIIMajocha, PiotrPOL016001.04.509.003.0
108IIIKopoczyński, ŁukaszPOL016001.04.508.002.0
109IIIAndrejuk, FilipPOL016001.04.008.003.0
109IVMucha, PawełPOL014001.04.008.003.0
111IIZienowicz, ZofiaPOL016001.04.008.002.0
112IIMałecki, JerzyPOL018001.04.007.503.0
113IIIMaciaszek, PiotrPOL016001.04.007.502.0
114Styn, PawełPOL010001.04.007.004.0
115Zygmunt, JakubPOL010001.04.007.003.0
116IIDrabent, KarolinaPOL016001.04.007.003.0
117IIIKulfan, MichałPOL016001.04.007.002.0
118IIIDróbka, AndrzejPOL016001.04.006.502.0
119IVZygzuła, MariuszPOL014001.04.006.501.0
120IIIŁukaszuk, JakubPOL016001.04.006.003.0
121IIKindler, KarolinaPOL016001.04.006.002.0
122IVUlanowski, MarekPOL014001.03.506.502.0
122IVWirkus, OliwerPOL014001.03.506.502.0
124IIIMaciaszek, MichałPOL016001.03.506.502.0
125IVWojtkiewicz, WitPOL014001.03.505.501.0
126IIIPiotrowski, MaciejPOL016001.03.006.501.0
127IVKulfan, DamianPOL014001.03.006.001.0
128IIIŚnieżek, KacperPOL016001.03.006.001.0
129IIIKaczanowski, PiotrPOL016001.03.005.501.0
129IIIPiotrowski, RomanPOL016001.03.005.501.0
129IVGajewski, JerzyPOL014001.03.005.501.0
132IVKosmol, KsaweryPOL014001.02.506.002.0
133Wojtkiewicz, RóżaPOL010001.02.004.501.0
134IIHebel, AdamPOL149618000.53.008.001.5
135IIFrączek, ZdzisławPOL182718000.53.007.002.0
136IIGdaniec, TomaszPOL018000.04.008.000.0
137IIIWitko, DawidPOL016000.04.007.500.0
138IIITwardowski, HubertPOL016000.04.007.000.0
138IVZacharzewski, MichałPOL014000.04.007.000.0
140IIPiepiórka, MateuszPOL018000.03.008.000.0
141IVMaciaszek, MariaPOL012500.03.006.500.0
142VFalc, PawełPOL012000.03.006.000.0
143IVGrabala, AdamPOL014000.02.505.500.0
144Styn, MajaPOL010000.02.005.000.0

Poniżej partia Marka z trzeciej rundy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz