sobota, 4 czerwca 2011

Tadeusz Wojszkun zwyciężył w VI Turnieju z cyklu Grand Prix Malborka

Turniej VI z cyklu Grand Prix Malbork 2011

MDK Malbork Plac Słowiański 18 2011-06-02/2011-06-02
Tempo gry: P'10
Arbiter: Tadeusz Wojszkun

Wyniki końcowe


MTyt.Nazwisko ImięEloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.
1IIWojszkun, Tadeusz179018005.522.5031.005
2IIKałużny, Krzysztof157818005.520.0028.505
3IIDackiewicz, Marek018005.020.5026.505
4IIPrzeperski, Witold180418005.020.0028.004
5IIWieczorek, Jan018004.520.5028.504
6IIPaziak, Patryk018004.021.0029.504
7ITraczewski, Wojciech183220004.020.5028.504
8
Krakowiak Tomasz010004.015.5021.003
9IIISpich, Tomasz016003.519.5028.003
10IIGiętkowski, Grzegorz018003.019.5026.503
11IVSpich, Janusz014003.017.5023.503
12IVBator, Jarosław014003.016.0021.503
13IIICharyga, Władysław016003.015.5021.002
14VNierzwicki, Adam012003.012.5017.502
15IVKrakowiak, Krzysztof014002.015.0022.002
16
Hermanowicz, Nikodem010002.013.0017.001
17
Dąbrowski, Andrzej010001.012.5018.000

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz