poniedziałek, 6 czerwca 2011

Nasze wyjazdy. Chojnice 4 czerwca 2011

V Otwarte Mistrzostwa Chojnic

 w szachach błyskawicznych

 FORUM DLA ZDROWIA

Chojnice 2011-06-04/2011-06-04
Tempo gry: P'10
Organizator: UKS "Ósemka" Chojnice

Wyniki końcowe


MTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1ICzapiewski, WaldemarPOL191120007.038.0049.50637.5
2kMyzyk, JanPOL212722007.037.0048.00731.0
3IJanuszewski, PiotrPOL192120006.539.0050.00634.0
4II+Paluszkiewicz, PawełPOL178718006.038.0049.00633.0
5II+Kiedrowski, AlbinPOL186218006.036.0047.00630.0
6ITraczewski, WojciechPOL183220005.540.0051.50535.5
7IIBorchardt, MarcinPOL178618005.039.5046.50529.0
8IIJanta-Lipiński, MateuszPOL018005.033.5042.50521.0
9IVJanta-Lipiński, JakubPOL014005.026.0032.00518.0
10IIIJanta-Lipiński, MarekPOL016004.534.5041.00423.5
11IVOsowicki, JakubPOL014004.533.0041.00420.5
12IIIGinter, ŁukaszPOL016004.529.0036.00420.5
13IIIWiniarska, DominikaPOL014004.528.5034.50420.5
14IITurzyńska, GrażynaPOL154216004.528.0036.00421.5
15IIStachewicz, ArturPOL018004.524.5030.00418.5
16IIGrela, JeremiaszPOL018004.035.0043.00424.0
17
Grela, AleksandraPOL010003.028.5033.50315.0
18
Ciemiński, AntoniPOL010002.028.0033.00210.0
19
Grela, WeronikaPOL010001.027.0032.0017.0
20
Winiarska, NataliaPOL010000.028.0034.0000.0

W turnieju wystartował nasz reprezentant Wojciech Traczewski. I trzeba przyznać, że Wojtek start miał piorunujący - 4,5 pkt z 5 partii. Potem było już trochę gorzej i w rezultacie 6 miejsce.
Oto karta startowa:

Karta startowa zawodnika - Wojciech Traczewski


RKl.WPkt.Tyt.Nazwisko ImięRank.Klub
1(C)11.0IVJanta-Lipiński, Jakub1400UKS Ósemka Chojnice
2(B)12.0IIStachewicz, Artur1800UKS Ósemka Chojnice
3(C)13.0IIBorchardt, Marcin1800UKS Ósemka Chojnice
4(B)14.0kMyzyk, Jan2200UKS Ósemka Chojnice
5(B)=4.5ICzapiewski, Waldemar2000UKS Ósemka Chojnice
6(C)04.5II+Paluszkiewicz, Paweł1800UKS Ósemka Chojnice
7(B)15.5IIIJanta-Lipiński, Marek1600Bytów
8(C)05.5IJanuszewski, Piotr2000UKS Ósemka Chojnice
9(B)05.5II+Kiedrowski, Albin1800UKS Ósemka Chojnice

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz