sobota, 28 maja 2011

Zakończyły się drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w szachach szybkich.

Na czele turnieju seniorów, gdzie wystartowało 8 drużyn ( w tym trzy z Malborka) znalazła się pierwsza drużyna MTS Kwidzyn. Bardzo dobre miejsce drugie zdobyła nasza pierwsza ekipa - MDK Malbork w składzie: Janusz Stępień, Rafał Skonieczny, Wojciech Traczewski i Marek Dackiewicz.
Na miejscu trzecim zespół z Prabut.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów

 w Szachach Szybkich

Miejski Dom Kultury w Malborku 2011-05-28
Tempo gry: P'10
Organizator: Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe Kwidzyn

Wyniki końcowe


MNrDrużynaRank.PKTPkt.Sz.1Sz.2
18MTS Kwidzyn I195013.021.56.03.0
23MDK Malbork I195011.020.06.04.5
36Prabuty A195011.020.03.56.0
45MTS Kwidzyn II17758.015.05.54.5
54UKS Sztum17506.013.53.03.5
61MDK Malbork II18004.012.02.03.5
77Prabuty B16003.07.02.01.0
82MDK Malbork III15000.03.00.02.0

Tabela każdy z każdym:

NrDrużynaRank.12345678PKTM-ce
1MDK Malbork II1800X3.51.50.51.50.53.51.04.06
2MDK Malbork III15000.5X0.00.01.00.01.50.00.08
3MDK Malbork I19502.54.0X4.03.52.03.01.011.02
4UKS Sztum17503.54.00.0X0.52.02.01.56.05
5MTS Kwidzyn II17752.53.00.53.5X1.53.01.08.04
6Prabuty A19503.54.02.02.02.5X4.02.011.03
7Prabuty B16000.52.51.02.01.00.0X0.03.07
8MTS Kwidzyn I19503.04.03.02.53.02.04.0X13.01

Wyniki indywidualne drużyny MDK 1:

NrTyt.Nazwisko ImięEloRank.R1R2R3R4R5R6R7
1kStepien, Janusz022001111011
2IISkonieczny, Rafał01800010111=
3ITraczewski, Wojciech183220000011011
4IIDackiewicz, Marek0180011=1011
Znacznie słabiej poszło drużynom MDK 2 i MDK 3. Poniżej wyniki indywidualne:
 MDK 2

NrTyt.Nazwisko ImięRank.R1R2R3R4R5R6R7
1IIAlbin, Grzegorz18000100001
2IINiedzwiedzki, Sławomir1800=110001
3IIKrotowski, Eugeniusz18000100=0=
4IIWieczorek, Jan1800====1=1

MDK 3:

NrTyt.Nazwisko ImięRank.R1R2R3R4R5R6R7
1IVAdamus, Z14000000000
2IIGiętkowski, Grzegorz18001000010
3IVZalewski, Janusz1400=000000
4IIISpich, Tomasz16000=00000


W turnieju juniorów trwała zacięta walka i ostatecznie trzy drużyny na mecie osiągnęły identyczny wynik końcowy. Zadecydowała punktacja pomocnicza - i mistrzem Pomorza została ekipa UKS Skoczek Tczew. Wyniki końcowe juniorów:


Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów

 w Szachach Szybkich

Miejski Dom Kultury w Malborku 2011-05-28
Tempo gry: P'10
Organizator: Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe Kwidzyn

Wyniki końcowe


MNrDrużynaRank.PKTPkt.Sz.1Sz.2
18UKS SP11 Skoczek Tczew185015.029.08.56.0
27MTS Kwidzyn A180015.028.06.57.0
32UKS Gedanensis Gdańsk180015.027.57.59.0
49TKKF Rzemyk Gdynia175013.023.55.06.0
56UKS Gedanensis Gdańsk II180012.020.06.03.0
64Nowy Staw13506.015.01.06.0
710MTS Kwidzyn B15506.015.03.04.0
85UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański17005.013.05.03.0
91UKS SP11 Skoczek Tczew B16003.08.01.51.0
103MDK Malbork11000.01.01.00.0

O drużynie występującej pod nazwą MDK nie ma co pisać. Ostatnie miejsce - nie ma szkolenia juniorów - nie może być sukcesów.
A pomyśleć, że MDK Malbork w cuglach wygrywało mistrzostwa okręgu, juniorzy wygrywali turnieje indywidualne czy grali w finałach Mistrzostwa Polski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz