sobota, 14 września 2013

XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Zamku Malborskiego i I Malbork Junior Open kolejność po pierwszym dniu (5 rund)

Rozpoczęła się pierwsza runda XVI Międzynarodowego Turnieju Szachowego 

XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Zamku Malborskiego
MTytułNazwisko ImięFed.ELORanPkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IMGorin, LeonidRUS244305.015.5024.0015.5020.0
2mKoc, PrzemysławPOL234623004.518.0027.0016.7519.0
3WIMSzmacinska, GrazynaPOL206522004.515.0023.0012.7519.0
4mWeichhold, PawełPOL232223004.016.5025.5013.0018.0
5I++Janik, IgorPOL198921004.016.0023.5011.5016.0
6
Belousov, GennadiyRUS223204.015.5023.5011.5017.0
7kBieluszewski, PiotrPOL213722004.015.0022.5011.0017.0
8FMOkrucinski, TadeuszPOL226723004.013.0020.509.5015.0
9IPham, JuliuszPOL180120003.516.0023.0010.2515.0
10I++Zieliński, StanisławPOL216221003.515.0023.509.7516.0
11II+Bober, WojciechPOL155418003.515.0022.009.7514.5
12IOracz, KrzysztofPOL020003.515.0022.009.2514.0
13
Mannberg, HenriFIN190803.515.0021.509.2516.0
14kKoc, WładysławPOL215122003.514.0021.009.5013.5
15I++Ulanowski, KarolPOL202121003.514.0020.507.2514.5
16
Vetelainen, TomiFIN209803.513.0019.007.0013.0
17II+Szmaciński, SlawomirPOL187118003.512.0018.007.2513.0
18IStrojek, KazimierzPOL173720003.511.0017.505.7511.5
19
Morozov, AndreyRUS185003.014.5020.506.5013.0
20CMTyda, KrzysztofPOL194222003.014.0020.005.5014.0
21
Ustich, EkaterinaRUS190003.013.5021.006.7512.5
22II+Weichhold, ŁukaszPOL191718003.013.5020.005.0014.0
23ITraczewski, WojciechPOL177720003.013.0020.007.5012.0
24
Mamchenko, SergeiRUS188103.013.0020.006.0012.0
25I+Sobczyński, RomanPOL194121003.013.0019.005.7513.5
26
Turcheniac, MariyaRUS199803.012.5020.506.0013.0
27IIIWasilewski, BartoszPOL016003.012.5019.006.0011.0
28kBaumann, DariuszPOL210122003.012.5018.506.7511.5
29IBelczewski, JacekPOL164420003.012.5018.506.7511.0
30
Turcheniak, YuryRUS193903.012.0016.504.5013.0
31IIBłaszczuk, AndrzejPOL173518003.011.5017.505.009.0
32IBieluszewski, HenrykPOL184420003.09.0014.504.0010.0
33IKirszenstein, AdamPOL202720002.515.0021.506.2513.0
34IFukowski, PawełPOL172220002.513.5018.504.5010.5
35II+Grochulski, KrzysztofPOL191518002.513.0018.504.5010.0
36IIPaziak, PatrykPOL161918002.512.5019.505.5010.0
37IIIJanka, ŁukaszPOL016002.512.5019.005.7510.0
38
Polovkov, ValezyRUS203402.512.5018.004.5010.5
39
Nikolaenko, RusłanRUS180002.512.5018.004.2511.0
40IVBartkowski, MariuszPOL014002.511.5017.002.508.5
41IIAlbin, GrzegorzPOL179018002.511.5016.503.7511.0
42IISawaniewicz, MarcinPOL173118002.510.5016.503.257.0
43IIJóźwik, JarosławPOL171318002.014.5021.506.009.0
44IIKołodziejski, MarcinPOL018002.014.0020.506.009.0
45II+Gniado, RadosławPOL176418002.013.5021.003.508.0
46I+Olechnicka, KarolinaPOL167919002.013.5019.004.008.0
47IIIGabinet, MichałPOL016002.013.0018.004.008.0
48II+Lipiak, MateuszPOL145818002.012.5018.504.009.0
49IIPrzeperski, WitoldPOL173118002.012.0017.503.008.0
50kPazurkiewicz, JanuszPOL199222002.012.0017.503.007.0
51k+Harazińska, EwaPOL196520002.011.5018.004.009.0
52IIBiegajski, RomanPOL018002.011.5017.504.259.0
53IIWieczorek, JanPOL162518002.011.5017.502.008.0
54IISołtyk, LeszekPOL179718002.011.0017.502.009.0
55IStachowicz, FeliksPOL170820002.010.5016.003.257.5
56ILes, CzeslawPOL187420002.010.0014.502.507.0
57IWilk, OktawiaPOL150418002.09.0014.502.006.0
58
Chimiczev, VasiliyRUS160002.09.0013.502.006.0
59
Petrova, MariyaRUS180002.08.5013.502.006.0
60IIBieluszewski, ArturPOL018001.512.5018.503.255.5
61IVSpich, JanuszPOL014001.511.5018.001.258.0
62IINiedźwiecki, SławomirPOL018001.510.5016.002.255.0
63II+Ossowski, BolesławPOL161018001.59.0013.001.504.0
64IIBelczewski, RomanPOL018001.012.0017.502.254.0
65IIBrzeziński, StanisławPOL141018001.011.5016.001.003.0
66kStepien, JanuszPOL022001.011.0017.002.005.0
67
Verbickas, StanislawRUS160001.011.0015.501.004.0
68IIIUlanowski, MarekPOL144516001.010.0014.001.003.0
69IIICharyga, WładysławPOL016001.010.0014.000.003.0
70IIIJałowiczor, JanPOL016001.09.5014.000.004.0
71IIIJałowiczor, PawełPOL016001.09.0013.501.253.0
72IIKarcz, AndrzejPOL018001.08.5012.500.002.0
73IIIDejna, MirosławPOL114816001.07.5011.000.001.0


Mamy w skupieniu obserwują grę swoich pociech (Malbork Junior Open)

I Malbork Junior Open
MTytNazwisko ImięFed.ELORanPkt.MBch.Bch.S.B.Prog.
1IHarazińska, MagdalenaPOL145118005.016.5025.0016.5020.0
2IIBaum, JonaszPOL151418004.015.5024.0011.5017.0
3II+Czarnecka, LidiaPOL016004.013.5021.509.0015.0
4
Seisenbekova, AselRUS148014804.013.0020.0010.0015.0
5IIZalewska, KatarzynaPOL135516004.012.0019.009.7516.0
6
Subatovich, DaniilRUS003.515.0023.009.5016.0
7IIUlanowski, PiotrPOL134518003.015.0021.007.7514.5
8IIGodzwon, IwoPOL126818003.014.5021.006.5014.0
9IIWirkus, OliwerPOL128518003.013.5019.005.5013.0
10IIITorhan, AdrianPOL016003.013.0019.507.0011.5
11
Seisenbekova, KamilaRUS003.013.0019.504.0013.0
12IIIWojciechowski, TomaszPOL016003.013.0018.505.0011.0
13IIMoszczyński, MichałPOL018002.516.0021.506.5012.5
14IVNowak, ŁukaszPOL014002.512.5018.505.2510.0
15IISpich, TomaszPOL018002.511.5018.005.009.5
16
Titovich, MikhailRUS002.511.5017.505.008.0
17IIIMaćkowiak, FilipPOL016002.511.5017.004.2510.0
18IIŁaś, AdrianPOL121018002.510.5015.004.509.0
19IIISteinke, KatarzynaPOL014002.014.0019.503.509.0
20
Artiukhova, ElizavetaRUS002.012.5019.504.507.5
21IVGrunberg, MichałPOL014002.011.5016.002.507.0
22IIILibura, JuliannaPOL014002.011.0017.503.007.0
23IIZalewska, EwaPOL122916002.010.5015.503.006.0
24IIIRodzik, MałgorzataPOL014002.010.0014.502.005.0
25
Tarasenko, KarinaRUS002.09.5014.001.007.0
26IIBłaszczuk, OliwiaPOL016001.513.0019.504.008.5
27IVWojciechowski, MikołajPOL014001.010.5014.500.002.0
28
Mashtakov, GeorgyRUS001.010.0014.500.004.0
29IVKołyszko, MarcinPOL014001.09.5014.000.003.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz