niedziela, 10 marca 2013

Krzysztof Kałużny wygrał 3 Turniej z cyklu Grand Prix Malborka 7.03.2013


MTytNazwisko ImięELoRanPkt.MBchBch.WProRuz
1IIKałużny, Krzysztof160418005.520.5028.50521.51900
2IIPaziak, Patryk162718005.519.5027.50520.01900
3IINiedźwiecki, Sławomir018005.017.5023.00519.01750
4IIGiętkowski, Grzegorz154618004.522.5030.50419.51825
5IIWojszkun, Tadeusz173618004.521.0027.50423.01850
6IIPrzeperski, Witold175718004.519.0027.00417.01750
7IIWieczorek, Jan163218004.018.5026.00418.01675
8VTorhan, Adrian012004.016.0022.00416.01575
9II+Dackiewicz, Marek189718003.522.5029.00320.01775
10IVSpich, Janusz014003.516.5024.50314.51500
11IIMańkowski, Mariusz018003.019.0027.00313.01525
12IVNierzwicki, Adam014003.015.0021.50311.01425
13IIISpich, Tomasz016003.015.0021.0039.01500
14IVKrakowiak, Tomasz014002.520.5027.00211.51450
15VGodz, Daniel012002.514.0019.5028.51450
16VMarks, Bartosz012002.513.0019.0027.51350
17IIICharyga, Władysław016001.014.5020.5012.01250
18IVMroczkowski, Paweł014001.014.5020.0011.01150

1 komentarz:

  1. Szkoda, że tak daleko mam do Malborka, bo byłby to turniej na moim poziomie.

    OdpowiedzUsuń