sobota, 20 listopada 2010

X Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego - Miłoradz 11 grudnia 2010

Zaproszenie na turniej do Miłoradza :
Zdjęcie pochodzi z I Memoriału, który miałem zaszczyt sędziować

X Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego
Miłoradz 11 grudnia 2010

Mirosław Gardzielewski ,mieszkaniec Kończewic/Gmina Miłoradz/,znany alpinista i szachista. Zginał w trakcie wspinaczki na najwyższy szczyt świata Mount Everest. Miał na swoim koncie cztery zdobyte ośmiotysięczniki oraz wiele innych ,mniejszych szczytów. Swoją pasję wspinania umiejętnie łączył z umiłowaniem gry w szachy. Posiadał I kategorię szachową ,z powodzeniem startował w turniejach rozgrywanych na terenie byłego województwa elbląskiego oraz w „Złotej Wieży”.

1.Cel Turnieju
Uczczenie pamięci wieloletniego członka sekcji szachowej Delta-Miłoradz – Mirosława Gardzielewskiego, popularyzacja sportu szachowego wśród mieszkańców Gminy.

2.Organizatorzy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

3.Termin i miejsce
Turniej odbędzie się dnia 11 grudnia 2010 r w Sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu , od godz.11.00

4.Zgłoszenia
Zgłoszenia do turnieju na stronie internetowej http://www.chessarbiter.com/turnieje/f_902/ Ze względu na ograniczona liczbę miejsc/60 osób/ zapisać się można w dniu Turnieju podając Imię , Nazwisko, posiadaną kategorie i ranking na Sali Turnieju od godz.10.00 do godz.10.50. Wpisowe dla graczy : dorośli -15 zł ,emeryci i renciści -10 zł , dzieci- 5zł Mieszkańcy Gminy Miłoradz –zwolnieni z opłaty uczestnictwa w Turnieju

5.System rozgrywek
Szwajcarski na dystansie 7 rund. Tempo gry :15 min. dla zawodnika.

Wyświetl większą mapę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz