Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2014

Leonid Gorin wygrywa XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego. W II Malbork Junior Open wygrywa Danil Subatovich

Obraz
Znaczek z tegorocznego turnieju XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego  i  II Malbork Junior Open  już za nami.  W obu turniejach dominowali goście z Kaliningradu.  Pod nieobecność często startujących w Malborku polskich arcymistrzów w zawodach zwyciężył (po raz drugi z rzędu) Mistrz Międzynarodowy  Leonid Gorin .  Wydatnie pomógł mu w tym  Tomasz Pacuszka  z Grudziądza, który w ostatniej rundzie pokonał  Petra Lukinova, z ajął drugie miejsce i zepchnął Rosjanina na trzecie miejsce. W turnieju dla juniorów najlepszy był 10-letni  Daniel Subatovich  z Kaliningradu. Drugie miejsce zajęła 11-letnia  Maja Filipska  z Gdyni z trzecie miejsce zajął 12-letni  Aleksandr Khomkolov . XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Zamku Malborskiego M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. S.B. Prog. 1 1 IM Gorin, Leonid R 2368 2443 7.5 42.00 52.50 42.50 39.5 2 6 FM Pacuszka, Tomasz R 2204 2300 7.5 40.50 51.50 36.50 37.0 3